BIURO REKLAMY TVN MEDIA PARTNEREM STRATEGICZNYM RANKINGU 50 NAJBARDZIEJ KREATYWNYCH W BIZNESIE

Ruszyła 8 edycja Rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie organizowanego przez BRIEF.  Z przyjemnością informujemy, że Biuro Reklamy TVN Media zostało partnerem strategicznym wydarzenia, a partnerstwo medialne rankingu objął kanał TVN BiS.

Ranking 50  Najbardziej  Kreatywnych  w Biznesie to inicjatywa, która buduje i promuje segment  innowacyjnego oraz kreatywnego biznesu w Polsce. Co roku docenia ludzi, którzy chcą się rozwijać, kreować nowatorskie przedsiębiorstwa i wprowadzać nieszablonowe rozwiązania do swoich działań.

Zwycięzców wyłania powołana kapituła, w której wśród wybitnych osobowości biznesu po raz kolejny zasiada Piotr Tyborowicz -  dyrektor biura reklamy TVN Media, prezes TVN Media, członek zarządu TVN SA oraz Andrzej Karasowski - dyrektor działu Premium TV.

Uroczysta inauguracja wydarzenia odbyła się 29 stycznia na 38 piętrze warszawskiego The Spire. W ramach dalszych aktywności organizowane są spotkania w kilku miastach w Polsce, których celem jest zapoznanie się i networking przedstawicieli środowisk regionalnych z reprezentantami korporacji. Pierwsze tego typu spotkanie odbyło się w Sopocie 6 marca. Podczas wydarzenia Andrzej Karasowski zaprezentował założenia programu „Mediowy Akcelerator Biznesu”, który jak mówi „jest inicjatywą TVN Media skierowaną do startupów związanych z branżą mediową oraz marketingową, a także firm o bardzo dużym potencjale wzrostu, dla których reklama i efektywne jej wykorzystanie w relacji z konsumentem jest jednym z kluczowych filarów wzrostu biznesu.”

Zobacz relację z inauguracji wydarzenia

RELACJA Z GALI FINALOWEJ KONKURSU 50NKWB: