Stacja Red Carpet TV   to pierwszy polski kanał telewizyjny poświęcony show-biznesowi oraz śledzący na bieżąco ofertę kulturalną.
Po roku swej działalności Stacja zmienia swoje oblicze. Red Carpet przechodzi  rebranding zarówno w warstwie graficznej  jaki i programowej.
Do tej pory informacyjno-publicystyczny charakter stacji zmieni się na showbiznesowy,  popkultularny i newsowy.
Nowe elementy oprawy graficznej  będą̨ punktem wyjścia nowej strategii programowej kanału. Odświeżona ramówka zostanie podzielona na pasma tematyczne RED NOW, RED POP, RED CLASSIC, RED LIVE.

2 czerwca Red Carpet wprowadzi aż 5 nowych formatów.

Pierwszy z nich  program „Week” przybliży widzom najważniejsze wydarzenia showbiznezowe i kulturalne mijającego tygodnia. Ekipa programu będzie zawsze tam, gdzie dzieje się coś emocjonującego i wartego uwagi. „Week” to w jednym programie źródło najświeższych wiadomości o tym co dzieje się tu i teraz w kraju i za granicą.
Kolejna nowość stacji  program „Zobacz!” to prawdziwa gratka dla miłośników filmów i seriali, Zobacz to rekomendacje redakcji światowych i rodzimych filmów, seriali i produkcji telewizyjnych.
Jego skróconą odsłonę Stacja przedstawi w programie „Zobacz - Flash!”
Nowa oferta programowa Red Carpet  to również dwa cykle biograficzne : „Skąd ja cię znam” i „Ikony”. Pierwszy z nich to seria odkrywającą nieznane kulisy sławy gwiazd, które mają właśnie swoje 5 minut. Postaci, które zaczęły wspinać się na same szczyty popularności, ale których początki kariery mogą się wydawać mgliste.  Przypomnimy ich wcześniejsze dokonania, epizodyczne role, występy w reklamach.
Cykl „Ikony” przedstawi osoby, które zyskały status kultowych. Nazwiska, które na trwałe zapisały się w historii. Biografie gwiazd, które są̨ podziwiane i kochane na wszystkich szerokościach geograficznych.
W pasmie Classic nie zabraknie również  filmów i seriali, które na stałe wpisały się w ofertę kanału,  Red Carpet poszerzy ofertę o kolejne klasyczne hity filmowe.
W kolejnych etapach zostaną wprowadzone programy z gwiazdami, formaty o tematyce muzycznej a także transmisje Live z najważniejszych wydarzeń w kraju i na świecie.

NAM OOH, Q1 2024, SHR%, AFF, ADH%, DP: 6:00-25:59, COV A4+ DP: 2:00-25:59
Parametry mediowe Profil widza
ZASIĘG TECHNICZNY 44% Płeć 57% kobiet
ZASIĘG MIESIĘCZNY 1 655 737 Wiek 40-64
UDZIAŁ W RYNKU W 20-54 0,1% Dochód na gospodarstwo dochód powyżej 3,5k
AFF.INX dla W 40-64 182
DOSTĘPNOŚĆ W PRODUKTACH

spoty


OFERTA PROGRAMOWA

RED GAMES

RED GAMES

KRYZYSOWY RED CARPET

KRYZYSOWY RED CARPET

WEEK

WEEK

ZOBACZ!

ZOBACZ!

ZOBACZ – FLESH!

ZOBACZ – FLESH!

IKONY

IKONY

SKĄD JA CIĘ ZNAM?

SKĄD JA CIĘ ZNAM?

PASMO FILMOWE

PASMO FILMOWE

TRANSMISJE LIVE

TRANSMISJE LIVE