POLSAT COMEDY CENTRAL EXTRA - ROZMAITE PROPOZYCJE DLA KAŻDEGO

Od 3 marca, widzowie mają dostęp do wzmocnionej oferty programowej stacji Polsat Comedy Central Extra. W portfolio kanału znajdują się zarówno brytyjskie, jak i polskie produkcje. W marcu stacja zanotowała dzienny zasięg na poziomie 1.5%, co przekłada się na ponad 250 tys. widzów. Wiosenna ramówka z pewnością zagwarantuje wyjątkowy mix propozycji dla każdego widza.

Jeszcze w marcu, dla wszystkich fanów brytyjskiego humoru stacja przygotowała odcinki słynnego serialu “’Allo ’Allo!”, którego akcja rozgrywa się w trakcie drugiej wojny światowej w prowincjonalnym, francuskim miasteczku. René Artois prowadzi małą kawiarnię, do której codziennie przychodzą najrozmaitsi goście. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 9:20. Dodatkowo, na antenie Polsat Comedy Central Extra nie zabraknie polskiego akcentu komediowego. “Kabaret na żywo”  to ogromna dawka dobrego humoru w wykonaniu najlepszych polskich artystów kabaretowych. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 10:30.

Wiosenna ramówka kanału Polsat Comedy Central Extra gwarantuje najlepsze komediowe formaty. Od poniedziałku do piątku na antenie blok kultowych polskich oraz brytyjskich formatów. Od godziny 16:00 emisja serialu “‘Allo ‘Allo!”, następnie o godz. 17:30 coś dla fanów Ferdynanda Kiepskiego, czyli “Świat według Kiepskich”. Kontynuacją bloku jest polski serial “I kto tu rządzi?” z Małgorzatą Foremniak i Bogusławem Lindą w rolach głównych. Emisja o godz. 19:00. Z kolei dla tych, którzy stęsknili się za fenomenalną kreacją Agnieszki Dygant w roli Frani Maj, stacja przygotowała odcinki serialu “Niania”. Emisja o godz. 20:00. Na zakończenie bloku czekać będą wierni “Przyjaciele”, których emisja startuje o godz. 21:00.