Oferta Premium TV od kwietnia powiększa się o kolejne kanały

Do portfolio Premium TV od kwietnia dołączą 2 NOWE KANAŁY z portfolio MWE Networks: TVC Super oraz Szlagier TV.

TVC Super to kanał rozrywkowo-serialowo-filmowy, który zapewnia mieszankę programów takich jak "Kabarety Plus", "Niezwykłe wynalazki", seriale kryminalne tj. „Detektyw w sutannie” czy wciągające seriale obyczajowe "Gdzie jesteś, synku?" i produkcji własnych specjalnie przygotowanych na ten kanał, w tym wydanie hitu rozrywkowo-naukowego „77TV – super przypadki z życia”. Kanał skupia się na dostarczaniu unikalnej rozrywki i oryginalnych treści niedostępnych online, budując zaangażowanie i lojalność widzów.

Szlagier TV to kanał dedykowany specjalnie miłośnikom muzyki śląskiej, biesiadnej  i folkowej, oferujący całodobową playlistę z największymi hitami tych gatunków, gwarantującą fest dźwięki i niezapomniane przeboje. Jest to stacja pełna radości i pozytywnej energii, zapewniająca, że każdy znajdzie coś dla siebie w tematycznych blokach muzycznych, tworząc przyjemne tło dla codziennych czynności.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Szlagier TV i TVC Super jako szesnasty i siedemnasty kanał w portfolio naszej dynamicznie rozwijającej się grupy medialnej MWE Networks. Szlagier TV wprowadza na rynek polski zupełnie nową koncepcję - jest pierwszym 24 godzinnym kanałem w całości poświęconym muzyce szlagierowej i biesiadnej, oferującym coś, czego do tej pory nie było na naszym rynku. Z kolei, naszym celem dla TVC Super było stworzenie stacji o wyjątkowym charakterze, dostarczającej treści trudno dostępne gdzie indziej - zarówno w internecie, jak i na innych kanałach telewizyjnych. TVC Super wyróżnia się unikatowym kontentem, który zachęca do codziennego oglądania. Te dwa nowe kanały nie tylko podkreślają naszą odważną innowacyjność, kreatywność oraz dynamiczny rozwój, ale również otwierają zupełnie nowe możliwości dla naszych widzów i partnerów biznesowych, zapewniając im wartość, której nie znajdą nigdzie indziej.” - Karol Warda, wiceprezes MWE Networks