NAT GEO PEOPLE I „NIEZWYKŁE KOBIETY”

Październik na kanale Nat Geo People bez dozy przesady można nazwać miesiącem kobiet. „Niezwykłe kobiety” to dokumenty, które prezentują to, co w kobietach najlepsze i najpiękniejsze: siłę woli i chęć do działania na rzecz innych. Kolejne weekendy będą potężną dawką motywacji do zmieniania świata wokół siebie. Widzowie spotkają prawdziwe bohaterki – kobiety, które wbrew przeciwnościom losu, stereotypom czy własnym słabościom, realizują swoje marzenia i ambicje – niosąc przy tym mnóstwo dobra.

W ramach tego cyklu, widzowie będą mieli okazję poznać opowieść o dziewczynie, która została pilotką, pomimo tego, że urodziła się bez rąk („Życie bez rąk: historia Jessiki Cox”), zapoznać się z zapisem zmagań młodej kobiety, która w wieku 18 lat straciła twarz, ale nie wolę walki („Nowa twarz, nowe życie”), a także poznać historię piętnastolatki, która ma dość siły i samozaparcia, by na nartach dotrzeć do bieguna północnego („Nastolatka podbija biegun”)! Każdy odcinek to kolejna niezwykła historia osoby, która udowadnia, że limity nie istnieją, dopóki ludzie sami sobie ich nie narzucą. Odcinki w każdą sobotę i niedzielę o 17:00 i 18:00!

Oprócz tego, na widzów czekać będzie również najsłynniejszy weterynarz świata! Jak zawsze będzie niósł pomoc zwierzętom, a pośrednio również i ludziom. Dr Pol i jego wierny zespół staną naprzeciw wielu nietypowym wyzwaniom. Jak zawsze, pod ich opiekę trafią zwierzaki z rzadkimi i niespodziewanymi problemami. Zwykły weterynarz mógłby nie podjąć się diagnozy, a co dopiero leczenia. Ale Jan Pol nie zostawi bez pomocy niczego, co biega, pełza, pływa lub lata! Premiera już w niedzielę 13 października o 13:00!

Nat Geo People to kanał telewizyjny pełen inspirujących historii, opowiadanych przez autentycznych, a przy tym niezwykłych bohaterów. Pokazuje fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. Zaspokaja ciekawość świata, dostarczając wiele rozrywki i wzruszeń. Jest adresowany przede wszystkim do damskiej widowni (61% widzów kanału to kobiety), do której jest bardzo dobrze dopasowany (AFF = 289 W 30-59 100K+; AFF = 273 W 25-54 3500+; AFF = 263 W 25-59).

Dane: NAM, 01.07-26.09.2019, 06:00-25:59, ADH%, AFF vs. A16-49, DayParts.