NAJLEPSZE ANIMACJE PEŁNOMETRAŻOWE W PULS 2

W KAŻDĄ SOBOTĘ NAJLEPSZE ANIMACJE PEŁNOMETRAŻOWE:

 • „DOBRY DINOZAUR” - premiera w PULS 2
 • „ZWIERZOGRÓD
 • „RATATUJ”

i wiele więcej!

A W CODZIENNYM PASMIE „PULS KIDS” – NAJLEPSZE SERIALE ANIMOWANE:

 • „DINOPOCIĄG” – nowość w PULS 2!
 • „JEŹDZCY SMOKÓW: NA KOŃCU SWIATA, S. 2” – nowe odcinki!
 • MUSTANG: DUCH WOLNOSCI” – nowe odcinki!
 • „MIRACULUM: BIEDRONKA I CZARNY KOT”

Październik w PULS 2 to niezapomniana zabawa z uwielbianymi przez dzieci i ich rodziców animacjami! W każdą sobotę PULS 2 zaprasza na znakomite animowane filmy pełnometrażowe, a w codziennym paśmie „Puls Kids” – od rana do wieczora na najpopularniejsze seriale animowane!

W kolejne soboty PULS 2 zaprasza na filmy:

3 października:

g. 15.30 – „Ratatuj”

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu, stolicy dobrego smaku i jedzenia. Jego pasją jest gotowanie. Niestety, nie będzie to łatwe zadanie, gdyż nikt nie przepada za widokiem szczurów w kuchni! Jednak kiedy Remy przenosi się do piwnicy jednej z najsłynniejszych restauracji, kulinarny świat Paryża wywraca się do góry nogami, a Remy odkrywa swój niezwykły talent.

g. 18.15 – „Jaskiniowiec” – premiera w PULS 2

Przezabawna animacja o sympatycznym plemieniu, które musi stawić czoła Epoce Brązu! Świetna rozrywka dla całej rodziny!

Pewne plemię żyje podczas epoki kamienia łupanego. Mimo tego, że nie mają dostępu do Internetu czy samochodów, a ich mieszkania to zwykłe jaskinie, są bardzo szczęśliwi i zadowoleni ze swojej powolnej egzystencji. Jednakże jeden z nich – Doug – jest znudzony swoim prostym życiem i chciałby przeżywać ekscytujące przygody! Wkrótce jego życzenie się spełnia, ale… nie do końca w sposób, jaki sobie wymarzył. Okazuje się, że poza granicami świata, który znają, ludzkość już dawno się rozwinęła i porzuciła prymitywne kamienie na rzecz nowego odkrycia – brązu. Co więcej, nowe imperium nie ma pokojowych zamiarów. Za sprawą Douga o losie wszystkich zdecyduje „święta gra” czyli… piłka nożna.

g. 20.00 – „Dobry Dinozaur” – premiera w PULS 2

Co by się stało, gdyby miliony lat temu dinozaury nie wyginęły? Czy ludzie potrafiliby mieszkać u ich boku?

Młody, lękliwy apatozaur Arlo, zniesiony przez prąd rzeki, trafia w miejsce oddalone o wiele kilometrów od rodzinnego domu. Na swojej drodze spotyka małego jaskiniowca Bąbla. Szybko znajdują wspólny język i postanawiają razem wyruszyć w podróż powrotną do domu. Podczas wędrówki czekają ich niezwykłe przygody. Nominowana do Złotego Globu, przepiękna animacja słynnego studia Pixar, przyciągnie uwagę nie tylko młodych widzów.

10 października:

g. 18.00 – „Mała Wielka Stopa” – premiera w PULS 2

Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji animacja dla małych i dużych miłośników przygód! Sprawdź, co by się stało, gdyby twój tata okazał się potomkiem Yeti!

Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia postanawia, że wyruszy w nieznane w poszukiwaniu dawno zaginionego taty.  Nie spodziewa się jednak, że już wkrótce odkryje pewien rodzinny sekret. Okazuje się bowiem, że tata chłopca jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Tym samym Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty. To niesie ze sobą pewne niezwykłe konsekwencje.

g. 20.00 – „Zwierzogród”

Nagrodzona Oscarem® znakomita animacja Walt Disney Pictures o tym, że  wiara w  siebie pomaga osiągać sukcesy i spełniać najskrytsze marzenia! 

Witamy w Zwierzogrodzie –  nietypowym mieście, ktore zamieszkują wyłącznie zwierzęta!  Gatunek, pochodzenie czy wygląd nie jest ważny, bo wszędzie panuje szacunek do drugiego stworzenia. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża ambitna, choć drobniutka  policjantka, króliczka Judy Hops. Porzuciła życie na prowincji, aby osiągnąć sukces w stolicy zwierzęcego świata. Zostaje pierwszym królikiem w policji i… boleśnie się rozczarowuje, bo do jej nowych obowiązków należy wlepianie mandatów. Judy jednak się nie poddaje się i podstępem otrzymuje do rozwiązania pewną tajemniczą sprawę. Sytuację komplikuje fakt, że jej partnerem w dochodzeniu zostaje Nick Wilde – chytry lis, który próbuje utrudnić jej śledztwo!

17 października:

g. 20.00 – „Angry Birds. Film”

Pewną kolorową wyspę zamieszkują ptaki nieloty. Wśród nich jest bardzo porywczy Czerwony. Poznajemy go w momencie, kiedy próbuje dostarczyć tort urodzinowy pewnemu maluchowi. Kończy się to jednak niepowodzeniem, a Czerwony wpada w złość. Jego zachowanie zostaje ukarane najwyższym możliwym na ptasiej wyspie wyrokiem – uczęszczaniem na kurs panowania nad gniewem. Tam poznajemy kolejnych, nieco innych od większości mieszkańców bohaterów – niezwykle szybkiego Chucka i wybuchowego Bombę. Kiedy wyspa zostaje zaatakowana przez wredne zielone świnie, przyjaciele będą musieli stawić im czoła.

Najlepsze animacje w paśmie „Puls Kids”

Pasmo „Puls Kids” to wielogodzinne pasmo dla dzieci i ich rodziców, nadawane od poniedziałku do piątku od 06:45 do 20:00. Ofertę programową pasma tworzą wyselekcjonowane, najbardziej wartościowe i jakościowe animacje.

Specjalnie na potrzeby pasma „Puls Kids”, Telewizja Puls stworzyła Brand Hero – sympatycznego, animowanego Jeżyka, którego można spotkać na antenie w serii zabawnych scenek. Uzupełnieniem pasma „Puls Kids” jest obecność on-line: nowa strona pulskids.pl oraz profil na Facebooku.

W październiku dzieci i ich rodzice obejrzą w „Puls Kids” znakomite i uwielbiane animacje jak:

 • „Smerfy”
 • „Dinopociąg”nowość!
 • „Pidżamersi”
 • „Blaze i mega maszyny”
 • „Kotociaki”
 • „Marta mówi”
 • „Miraculum: Biedronka i Czarny kot”
 • „Mustang: Duch wolności, sezon 2” – nowe odcinki!
 • „Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, sezon 2” – nowość!

i wiele innych wspaniałych tytułów!