MINIMINI+ ZAPRASZA NA PREMIERY I KONTYNUACJE ZNANYCH SERIALI!

Już 10 października MiniMini+ zaprezentuje nowe przygody znanej i lubianej serii „Tomek i Przyjaciele”. Tym razem lokomotywa Tomek i Gruby Zawiadowca wyruszą do Londynu na zaproszenie Jej Królewskiej Mości!

Następnie 12 października, mali widzowie zobaczą dalszy ciąg zwariowanych przygód ciekawskiej małpki, która uwielbia poznawać świat.

Tydzień później 19 października, MiniMini+ wyemituje premierowy odcinek serialu „Dzieciaki Straszaki”. Serial animowany prezentujący przygody dzieci, których rodzice są najsławniejszymi potworami na świecie. Zapraszamy!

TOMEK I PRZYJACIELE. KRÓLEWSKI PAROWÓZ

Na stację zostaje dostarczony list od samej królowej. To zaproszenie do Pałacu Buckingham dla Grubego Zawiadowcy, który zostanie uhonorowany nagrodą za wzorową pracę na kolei. Na życzenie syna królowej zawiadowcę ma przywieźć do Londynu lokomotywa Tomek. Mają wyruszyć następnego dnia rano. Czasu na przygotowania jest niewiele, a droga daleka. A do królowej nie można się spóźnić!

EMISJA: 10 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 11:00

CIEKAWSKI GEORGE 12

Ciekawski George z właściwym sobie zapałem odkrywa coraz to nowe tajemnice otaczającego go świata. Rezolutna małpka często popada w tarapaty, ale potrafi się z nich wydobyć. Zabawne i angażujące przygody George'a w przystępny sposób wprowadzają dzieci w podstawy różnych dziedzin nauki. Tym razem będzie okazja, by dowiedzieć się więcej m.in. o dinozaurach, ochronie przyrody i psach przewodnikach. 

EMISJA: OD 12 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 6:35

DZIECIAKI STRASZAKI

Drac, Cleo, Lobo, Katya, Zoe, Frankie, Spike i Vida to najbardziej niezwykłe przedszkolaki świata. Za dnia są ludźmi, a po zmroku – potworami, tak jak ich rodzice. Dzieciaki Straszaki ze wszystkich sił próbują zapanować nad swoimi magicznymi mocami, lecz ciągle pakują się w tarapaty. A jak poradzą sobie w przedszkolu? To może być trudniejsze niż magia.

EMISJA: OD 19 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 17:00

W październiku na MiniMini+ nie zabraknie również weekendu z księżniczkami:

BARBIE JAKO KSIĘŻNICZKA I ŻEBRACZKA

Imponujący musicalowy debiut Barbie - ze wspaniałymi piosenkami i wciągającą historią. "Barbie jako księżniczka i żebraczka" to wzruszająca opowieść o miłości, odpowiedzialności i wolności, oparta na książce Marka Twaina.

To historia dwóch niemal identycznych dziewczynek, które - choć dorastały w skrajnie różnych warunkach - są zadziwiająco do siebie podobne. Szansa na spotkanie pojawia się, gdy Annaliese (księżniczka) zostaje porwana, a Erika (żebraczka) okazuje się niezwykle pomocna w poszukiwaniach. Dziewczynki zaprzyjaźniają się i razem stawiają czoła konfliktowi między poczuciem obowiązku, a odwiecznym pragnieniem wolności.

EMISJA: 16 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 17:00

BARBIE ROCKOWA KSIĘŻNICZKA

W tym przepełnionym bitami musicalu Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka zmierzy się z nie lada wyzwaniem. Dziewczyna zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. W wyniku zamieszania księżniczka Courtney trafia na Obóz Gwiazd POP, podczas gdy gwiazda rocka Erika zostaje omyłkowo wysłana na Obóz dla Księżniczek. Liderki rywalizujących ze sobą obozów starają się jak najszybciej wyjaśnić to zamieszanie i naprawić pomyłkę. Tymczasem dziewczyny starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości, której dotąd nie znały. Co więcej zaczyna im się to bardzo podobać, ponieważ poznają nowych przyjaciół i przeżywają przygody, które wcześniej nie mogły być ich udziałem. Kiedy Courtney  i Erika dowiadują się, że festiwalowi, w którym miały wziąć udział ich obozy, grozi zamknięcie, postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Muszą pokonać wzajemne uprzedzenia i wszystko, co je dotąd dzieliło, żeby  walczyć o wspólną sprawę.

EMISJA: 17 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 17:00

MiniMini+ to stacja, która uczy maluchy poprzez zabawę. Pokazywane seriale wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym, dzięki czemu kanał jest atrakcyjnie dopasowany zarówno do dziewczęcej AFF 295 (W4-7) jak i do chłopięcej widowni AFF 121 (M4-7).

DANE: NAM, VI-VIII 2020, AFF vs A4-12; 06:00:00 – 20:59:59.