Jesienne wieczory z Romance TV

Jesień to pora roku, kiedy najchętniej zaszylibyśmy się w domu i spędzili miły wieczór pod kocem, popijając gorącą czekoladę. Aby umilić swoim widzom nadchodzący czas, w wieczornej ramówce Romance TV zaplanowało kilka wyjątkowo romantycznych propozycji.

Miłość nad Fiordem

Ten przepięknie zrealizowany serial przeniesie widzów Romance TV na daleką Północ, wprost nad zapierające dech w piersiach norweskie fiordy. Poznamy rodzinne historie ich mieszkańców, odkryjemy dawno skrywane tajemnice oraz zostaniemy świadkami rodzących się między nimi uczuć.

Premiera w każdą środę o godz. 20:55.

Wszystko dla Pań

Niesamowita ekranizacja powieści Emila Zoli opowiada historię młodziutkiej Denise, która porzuca prowincję i przyjeżdża do niewielkiego angielskiego miasteczka, gdzie rozpoczyna pracę w pierwszym w Anglii eleganckim domu towarowym „Paradise”. „Wszystko dla Pań” to przepiękny serial kostiumowy pełen smakowitych wątków, subtelnego erotyzmu, romansów oraz wiktoriańskiego przepychu.

Od poniedziałku do piątku, godz. 20:00. Powtórki godz. 12.30.

Wydział zabójstw Stambuł

Choć tytuł nie brzmi zbyt romantycznie, bohaterem serialu jest przystojny i szarmancki komisarz stambulskiego wydziału zabójstw, który nie tylko ściga przestępców, ale także walczy o uwagę otaczających go pięknych kobiet.

Start 12 października. Premiera w każdą sobotę o godz. 20:00.

Romance TV Award

Październik to także bardzo ważny miesiąc dla kanału Romance TV ponieważ właśnie wtedy wybieramy najbardziej romantyczne hotele w Polsce, przyznając im statuetki Romance TV Award. W tym roku do finału konkursu zostało zakwalifikowanych 14 hoteli, na które można głosować poprzez stronę Romance TV jeszcze do 10 października.