JESIEŃ W TVN

NOWOŚCI JESIENNEJ RAMÓWKI TVN:

KRÓLESTWO KOBIET
NIEDZIELA 21:30, OD 18 PAŹDZIERNIKA


„Królestwo kobiet” to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę! Cztery różne kobiety łączy przewrotny los − przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Zdane tylko na siebie, będą musiały stawić czoło światu. Miłość, przyjaźń, zbrodnia, wielkie pieniądze i duża dawka ostrego humoru to dopiero początek!

SZADŹ
WTOREK 21:30, OD 13 PAŹDZIERNIKA

Hit Playera już jesienią na antenie TVN! Mroczna historia seryjnego mordercy i uwikłanej w śledztwo komisarz była najchętniej oglądaną produkcją serwisu tej wiosny. „Szadź”, serial na podstawie powieści Igora Brejdyganta, to nietypowe połączenie thrillera i kryminału z wyjątkowymi kreacjami aktorskimi Macieja Stuhra i Aleksandry Popławskiej.

KOSMICZNY WYKOP
NIEDZIELA 13:30, OD 27 WRZEŚNIA

Niedzielne południe to czas dla rodziny, a szczególnie najmłodszego widza. Właśnie z myślą o nim powstała animacja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. „Kosmiczny wykop” to kreskówka, w której głównym bohaterem jest piłkarska gwiazda światowego formatu – Robert Lewandowski!

LEGO MASTERS
SOBOTA 20:00, OD 14 LISTOPADA

Tego jeszcze nie było! Zupełnie nowy program i inna jakość rozrywki. Najsłynniejsze klocki świata, budowle, jakie można zobaczyć tylko w filmach i zacięta rywalizacja. A do tego świetny prowadzący – Marcin Prokop! „LEGO Masters” – format, który jesienią pokaże stacja TVN, to rewelacyjna zabawa dla całej rodziny i możliwość wygrania wspaniałej nagrody!

TACY SAMI
PONIEDZIAŁEK 22:30, OD 5 PAŹDZIERNIKA

Los nie podzielił szczęścia równo pomiędzy wszystkich ludzi. Kapryśnie jednym dał więcej, drugim mniej. Na szczęście są tacy, którzy, chcąc podziękować za jego szczodrość, postanawiają wyciągnąć pomocną dłoń do tych niemających powodów do uśmiechu. Bohaterowie nowego reality show nie noszą peleryny i nie posiadają nadprzyrodzonych mocy, a mimo to są superbohaterami, którzy zmieniają życie innych na lepsze. „The Great GiveBack” to program, jakiego w Polsce jeszcze nie było!

ROZWÓD: WALKA O WSZYSTKO
OD PAŹDZIERNIKA

W październiku nowy codzienny program scripted reality „Rozwód: walka o wszystko”. Historie par, które zdecydowały się na rozstanie. Dziś małżeństwa rozwodzą się coraz częściej i chętniej, a przy tym walczą o wszystko: pieniądze, dzieci, dom, a czasem po prostu o satysfakcję ze zwycięstwa.

PREMIEROWE ODCINKI ZNANYCH PROGRAMÓW I SERIALI:

USTA USTA
NIEDZIELA 21.30, OD 6 WRZEŚNIA

Inteligentny dowcip, świetne aktorstwo i fenomenalna muzyka – tak wszyscy wspominają serial „Usta usta”. Tęsknili zarówno widzowie, jak i aktorzy. TVN zdecydował się więc na wielki powrót! Na ekran wracają ci sami bohaterowie , ale w zupełnie nowym momencie ich życia.

CHYŁKA – KASACJA
WTOREK, 21:30, OD 1 WRZEŚNIA

W drugim sezonie serialu prawniczka oraz jej aplikant staną przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. Tym razem ich zadaniem będzie obrona Piotra Langera juniora, oskarżonego o brutalne morderstwo. Jak daleko posuną się adwokaci, by zwyciężyć na sali sądowej? W tej prawniczej batalii stawką będzie nie tylko wygrana w procesie.

TOP MODEL
ŚRODA, 21:30, OD 2 WRZEŚNIA

Top Model powraca! Nowy sezon największego modowego show już jesienią na antenie TVN. W tej edycji na uczestników i widzów czekać będzie sporo niespodzianek. Castingi internetowe, srebrny bilet – to tylko niektóre z nich. Jakie zadania tym razem przygotowali jurorzy? Kto otrzyma szansę na spełnienie marzeń i karierę w świecie modelingu?

KUCHENNE REWOLUCJE
CZWARTEK, 21:30, OD 3 WRZEŚNIA

Magda Gessler po kilku miesiącach przerwy znów rusza w Polskę! Nieustraszona i bezkompromisowa restauratorka przemierzy kraj wzdłuż i wszerz, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz wiedzą gastronomiczną. Jak „Kuchenne rewolucje” wpłyną na losy lokali i ich właścicieli?

MASTERCHEF
NIEDZIELA 20, OD 6 WRZEŚNIA

W tym roku, po raz pierwszy w historii programu, castingi odbyły się drogą internetową. Spośród setek kandydatów, widzowie wybrali trójkę faworytów, która znalazła się w finałowej stawce. Jednak tylko najlepsza czternastka otrzyma wymarzony fartuch MasterChefa!