DZIEŃ DZIECKA W DISNEY CHANNEL!

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w Disney Channel i oglądania przygód uwielbianych bohaterów! Na widzów czekać będą między innymi: „Miraculous: Zjednoczeni Herosi w Nowym Jorku”, „Miraculous: Legenda o smoczycy z Szanghaju”, a także odcinki seriali takich jak „Rycerz z przypadku” oraz „Penny z M.A.R.S.a”!

ALE OBCIACH

PREMIERA 7 CZERWCA O 16:30

Serial, opowiadający o trzech bardzo bystrych, ale też niepewnych siebie, 13-letnich dziewczynkach, które próbują nadać sens życiu i znaleźć sobie pasujących do siebie chłopaków. Lily, Martha i Jas stanowią nierozłączne trio, posiadające swoje własne, unikalne podejście do świata. Chociaż główne bohaterki są najmądrzejszymi dziewczynami w klasie, nadal muszą jeszcze wiele się nauczyć.

PASJOMANIACY – WYJĄTKOWA AKCJA, PROMUJĄCA DZIECIĘCE PASJE

Łącząc nasze doświadczenie i umiejętności tworzymy projekt, który ma na celu pokazanie pasji chłopców i dziewczynek w wieku 8-12 lat. Naszym celem jest zainspirowanie dzieci do dzielenia się swoimi zainteresowaniami i pokazanie im, że każda pasja ma znaczenie.

W ramach projektu pokażemy 3 bohaterów z nietuzinkowymi pasjami. Zachęcą oni pozostałe dzieci do nagrania wideo, podzielenia się swoim hobby a następnie wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie emisja ich filmiku na antenie Disney Channel (dodatkowo na Disney XD), a także wyjątkowe zestawy nagród!

Disney Channel posiada najwyższy indeks dopasowania do dziewczynek w wieku szkolnym (AFF = 192). Może też pochwalić się bardzo wysokimi udziałami w tej grupie młodych widzów (SHR = 3,3%) oraz wzrostem rok do roku o 21%.

Dane: NAM, IV-27 V 2021, 6:0-20:59, SHR%, AFF vs. A16-49, DayParts