COMEDY CENTRAL FAMILY – KOMEDIOWE FORMATY NA JESIENNE DYLEMATY

W sierpniu kanał Comedy Central Family osiągnął 0,26% udziału w grupie A16-49 i zasięg 1,4%, co przełożyło się na dotarcie do 236 tysięcy widzów dziennie. Największą oglądalnością cieszyły się tytuły takie jak „Co Ludzie Powiedzą?”, „Przyjaciele” oraz „’Allo ‘Allo!”.

W związku z wysoką oglądalnością brytyjskich produkcji, jesienna ramówka Comedy Central Family dostarczy dużą dawkę humoru wszystkim członkom rodziny. W październiku na antenie emitowane będą odcinki komediowego serialu „Latający cyrk Monthy Pythona”. Krótkie, niezwiązane ze sobą skecze przerywane śmiesznymi animacjami Terry’ego Gilliama to idealna propozycja dla fanów angielskiego humoru. 

Z kolei dla wiernych widzów brytyjskiej komedii, stacja przygotowała również znane formaty. Serial „Co ludzie powiedzą?”, który opowiada o perypetiach pani domu Hiacynty Bucket. Bohaterka robi wszystko, aby jej sąsiedzi i znajomi myśleli, że pochodzi ona z wyższej klasy społecznej. Odcinki „Co ludzie powiedzą?” na antenie Comedy Central Family od poniedziałku do piątku o godz. 12:30, oraz w soboty i niedziele o godz. 17:20.

Wysoką oglądalnością cieszy się również serial „’Allo ‘Allo!”, którego akcja rozgrywa się w trakcie drugiej wojny światowej w prowincjonalnym, francuskim miasteczku. René Artois prowadzi małą kawiarnię, do której codziennie przychodzą najrozmaitsi goście. Emisja serialu „’Allo ‘Allo!” od poniedziałku do piątku o godz. 15:30.

W jesiennej ramówce nie zabraknie również propozycji dla fanów amerykańskiego sitcomu „Przyjaciele”. Losy Rachel oraz pozostałych przyjaciół można śledzić na antenie przez cały tydzień o godz. 21:00.

Z kolei już w listopadzie dla starszych widzów Comedy Central Family stacja przygotowała odcinki kultowego, animowanego serialu „Rick i Morty”. Serial traktuje o przygodach ekscentrycznego naukowca Ricka Sancheza, któremu towarzyszy jego wnuk, Morty. Bohaterowie podróżują po odległych galaktykach oraz alternatywnych rzeczywistościach. Mieszanka niestabilnego już życia rodzinnego w połączeniu z coraz to nowymi pomysłami szalonego dziadka dają produkcję przepełnioną nietuzinkowym, czarnym humorem. Odcinki „Rick i Morty” w każdą sobotę i niedzielę o godz. 23:00.

Źródło: NAM, A16-49, 0600-2559, 2019.08, udział, zasięg, ‘000.