ANIMAL PLANET ODKRYWA TAJEMNICE ZWIERZĄT

Świat zwierząt fascynuje ludzi od dawna, a stacja Animal Planet tę ciekawość potrafi doskonale zaspokoić. Nowe serie dokumentalne Animal Planet odkrywają przed widzami magię natury!

Od poniedziałku 1 kwietnia o 21:00 na antenie stacji pojawi się nowy format „Jak to robią zwierzęta?”, w którym widzowie będą mieli okazję poznać wiele interesujących faktów z życia zwierząt. Autorzy tej fascynującej serii przedstawią widzom najnowsze badania naukowe i zademonstrują niezwykłe tajemnice świata zwierząt. W jaki sposób świetliki świecą w ciemności? Dlaczego pingwinom nie zamarzają stopy? Jak węgorze elektryczne używają prądu, nie rażąc nim siebie? Od afrykańskiej sawanny po amazońskie lasy deszczowe - w kolejnych odcinkach widzowie zobaczą wspaniałe i najbardziej niezrozumiałe zachowania zwierząt żyjących na wszystkich krańcach świata. Z pomocą naukowców, testów i doświadczeń widzowie przyjrzą się temu, jak funkcjonuje królestwo zwierząt.

W kwietniu widzowie po raz kolejny będą mieli okazję obserwować pracę Tii Torres, która poświęciła życie na dawanie drugiej szansy przegranym. Niestrudzenie walczy ze stereotypami na temat pitbulli. Daje również szansę więźniom na zwolnieniu warunkowym na rozpoczęcie nowego życia i podjęcie wolontariatu. Tia prowadzi w Nowym Orleanie Villalobos Rescue Center — największe schronisko dla pitbulli w całych Stanach Zjednoczonych. Razem z rodziną i oddanym zespołem wolontariuszy stara się znaleźć każdemu psu nowy dom. W tej serii widzowie zobaczą kolejne akcje ratunkowe, jak zwykle trudne, ale też dające ogromną satysfakcję. Ekipa będzie musiała między innymi pomóc głuchemu pitbullowi i sprowadzić do schroniska bezpańskiego psa błąkającego się po ulicach w centrum miasta. Tii uda się także zrealizować inny ważny cel: po ośmiu latach ciężkiej pracy wydaje swoje pamiętniki. To będzie bardzo intensywny sezon, ale Tia nie przestanie walczyć o swoje ukochane psy, które jej zdaniem zasługują na lepsze życie.

Animal Planet zaprasza widzów na „Resocjalizację z Pitbullem”, już 10 kwietnia o godzinie 22:00!