WRZESIEŃ W CANAL+ DOMO

CANAL+ Domo we wrześniu zaprezentuje widzom nowy sezon programu „Daleko od miasta 8”. Natalia Sosin-Krosnowska już po raz ósmy odwiedza ludzi, którzy przeprowadzili się z miasta na wieś. Ponadto tej jesieni stacja zaprasza widzów na nowy sezon programu „Wyzwanie nowe mieszkanie 14”. Prowadzący Damian Urbańczyk już po raz czternasty radzi, jak wybrać korzystną ofertę na rynku nieruchomości.

DALEKO OD MIASTA 8

Do niedawna mieszkanie daleko od miasta było spełnianiem marzeń o sielskim życiu. W dobie pandemii często jest to realizacja praktycznej potrzeby. Nagle okazało się, że miasto może stać się więzieniem. Łatwiej jest znieść zakazy, gdy ma się więcej własnej przestrzeni i kawałek ogródka. Natalia Sosin-Krosnowska odwiedza ludzi, którzy wyprowadzili się na wieś. Czy są zadowoleni z tej decyzji?

EMISJA: OD 18 WRZEŚNIA, SOBOTA, GODZ. 18:30

WYZWANIE NOWE MIESZKANIE 14

Różnorodność. To słowo najlepiej oddaje to, co stacja pokaże w tym sezonie programu. Prowadzący Damian Urbańczyk będzie szukał idealnego lokum dla osób o rozmaitych wymaganiach i budżetach. Od niedrogich mieszkań w blokach z wielkiej płyty, przez apartamenty w nowych inwestycjach, po luksusowy dom pod Warszawą za kilka milionów złotych. Widzowie będą mieli okazję poznać co oferuje im polski rynek nieruchomości.

EMISJA: OD 22 WRZEŚNIA, ŚRODA, GODZ. 21:00

We wrześniowej ramówce CANAL+ Domo nie zabraknie również zagranicznych produkcji. Stacja pokaże kolejny sezon programu „Szyby i twórczy 3” oraz australijski program „Nasz idealny dom na wsi”.

SZYBCY I TWÓRCZY 3

To już trzeci sezon reality show, które promuje trend „zrób to sam”. Urządzenie pokoju dla zakochanych, wykonanie kostiumu na Halloween, dekoracja drzwi frontowych – to tylko niektóre z zadań, z którymi zmierzą się zawodnicy. Będą musieli wykazać się nie tylko talentem, ale i umiejętnością współpracy. Efekt ich zmagań oceniać będzie dwoje prowadzących – aktorzy Amy Poehler i Nick Offerman oraz zaproszeni przez nich eksperci.

EMISJA: OD 11 WRZEŚNIA, SOBOTA, GODZ. 21:00

NASZ IDEALNY DOM NA WSI

Coraz więcej mieszkańców miast decyduje się na przeprowadzkę na wieś. Bohaterami programu są Australijczycy, którzy zdecydowali się na taki krok. Prowadząca pomoże im znaleźć dom spełniający ich oczekiwania. W każdym odcinku poznamy jedną rodzinę i zobaczymy trzy nieruchomości. A przy okazji zwiedzimy różne zakątki Australii – od wybrzeży po interior. Ten rozległy kraj ma wiele do zaoferowania!

EMISJA: OD 26 WRZEŚNIA, NIEDZIELA, GODZ. 21:00

CANAL+ DOMO to kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni w której żyjesz. Oferuje widzom najlepsze polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. Dostarcza mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian. Wszystko to sprawia, że stacja przyciąga przed telewizory atrakcyjne grupy widzów, co pokazują wskaźniki dopasowania: AFF 346 (W25-59 C50K+), AFF 365 (W20-49 Edu High), AFF 231 (W20-59 inc. >3500).

DANE: NAM, VII-VIII 2021, AFF Ix vs. A16-49, 06:00:00-25:59:59.