Pride Month w telewizji Music Box!

Music Box dołącza po raz trzeci do Pride Month, aby wesprzeć społeczność LGBTQ+. Przez cały czerwiec logo kanału oraz oprawa graficzna Music Box będzie w kolorach tęczy. W ten sposób chcemy podkreślić, że w życiu każdej osoby ważne są tolerancja i równość. Oprócz tego, na antenie zaplanowane są specjalne programy oraz konkursy z unikatowymi nagrodami.

Pride Box
pon.-pt. 20:00, sob.-nied. 15:00

W telewizji Music Box przez cały miesiąc będziemy prezentować wyjątkową tęczową playlistę. W programie nie zabraknie utworów takich artystów jak Madonna, Lady Gaga, Elton John, Years&Years, Sam Smith, Jessie Ware, Ru Paul, Kim Petras i wielu innych.

Dodatkowo, codziennie oglądając Pride Box, będzie szansa na wygranie limitowanej edycji tęczowych gadżetów Music Box „Love out loud” oraz zaproszenia do klubu La Pose.

Karny jeżyk
sb. 20:00 [premiera], nied. 9:00, czw. 0:00

Znana w Polsce drag queen Shady Lady poprowadzi jedyne takie talk-show w polskiej telewizji! Od 10 czerwca co tydzień na tak zwanym karnym jeżyku pojawi się dwójka znanych gości ze świata show-biznesu, kultury, muzyki czy sportu, którzy staną w ogniu trudnych pytań i niełatwych tematów związanych ze społecznością LGBTQ+.

Music Box News: relacje z warszawskiej Parady Równości

17 czerwca Music Box dołączy do największego tego typu wydarzenia w tej części Europy. Ekipa telewizyjna stacji pojawi się w trakcie marszu, który już 22. raz przejdzie ulicami stolicy. Relacja z Parady zaprezentujemy na antenie w programie Music Box News (o terminach emisji poinformujemy niebawem).

Music Box w partnerstwie z La Pose

Jesteśmy dumni, że od kwietnia telewizja Music Box jest partnerem medialnym La Pose – wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy, którego popularność już znacznie przekracza grono LGBTQ+.

W ramach tej współpracy La Pose staje się partnerem Pride Month w Music Box, a także aktywnie uczestniczy w produkcji programu "Karny Jeżyk". Ponadto, Music Box i La Pose spotkają się również podczas Parady Równości na jednej platformie, tworząc wspólnie niesamowitą atmosferę pełną radości, tolerancji i równości.

O telewizji Music Box Polska:

Music Box Polska, to muzyka, która porywa i zapewnia pozytywny nastrój przez cały dzień. Stacja serwuje najlepsze zagraniczne i polskie teledyski z gatunków dance pop, electronic dance oraz club. Nadaje na podstawie koncesji gibraltarskiej. W Polsce kanał jest reprezentowany poprzez Music Box Group Sp. z o.o.