NIEZWYKŁY JUBILEUSZ MAI POPIELARSKIEJ! 800. ODCINEK „NOWEJ MAI W OGRODZIE” JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ, 5. WRZEŚNIA, NA ANTENIE HGTV!

Maja Popielarska to niekwestionowana Królowa Ogrodów! Doświadczona i zawsze merytoryczna ekspertka od roślin już od wielu lat gości w domach widzów stacji HGTV, z którymi w przyjazny sposób dzieli się swoją rzetelną i fachową wiedzą. Dlatego nie bez przyczyny już w najbliższą niedzielę, 5. września, o godz. 9:20, stacja wyemituje aż 800 (!) odcinek tego uwielbianego przez widzów formatu o ogrodach.

To dzięki „Nowej Mai w ogrodzie” tarasy i ogrody Polaków przechodzą niesamowite metamorfozy, a dotychczasowi sceptycy zamieniają się w prawdziwych miłośników natury. Ukochana ogrodniczka Polaków zdradza swoje  patenty i pomysły nie tylko na to, jak zadbać o rośliny wraz ze zmieniającymi się porami roku, ale również jak odmienić i zaaranżować przestrzeń na świeżym powietrzu w taki sposób, by stała się ona miejscem odpoczynku i psychicznego odprężenia. W „Nowej Mai w ogrodzie” widzowie mają możliwość zapoznania się z praktycznymi poradami dotyczącymi otaczających ich przestrzeni, jak również mają szansę wysłuchać niezwykle inspirujących rozmów z bohaterami odcinków - właścicielami najpiękniejszych ogrodów w kraju. To właśnie dzięki takim aspektom program od lat z sukcesem trafia w serca widzów stacji. Najnowszy sezon formatu w grupie kobiet w wieku 16-49  generuje bardzo dobre wyniki oglądalności osiągając średni udział w rynku na poziomie SHR=2,12%, a także bardzo dobry wskaźnik dopasowania AFF=120. Warto również zaznaczyć, że niedzielne, poranne pasmo HGTV osiąga znaczącą przewagą konkurencyjną nad pozostałymi kanałami segmentu Lifestyle generując AMR=0,35% w kobiecej grupie rozliczeniowej.

Zapraszamy do oglądania 800. odcinka „Nowej Mai w ogrodzie” już w najbliższą niedzielę, 5. września, o godzinie 9:20 na antenie HGTV!

Dane: NAM, 07.03-29.08.2021; Nowa Maja w ogrodzie, SHR% W16-49, AFF vs A16-49 (premiery); HGTV, AMR%, DP: niedziele, 9:20-10:00, W16-49