„MAŁE-WIELKIE ZMIANY” – NOWY AUTORSKI PROGRAM NA CANAL+ DOMO

W październiku rozpoczęły się zdjęcia do nowej autorskiej produkcji CANAL+ DOMO. „Małe-wielkie zmiany” to program, w którym troje prowadzących: Artur Indyka, Katarzyna Bellingham i Agnieszka Świetlik będzie pomagać rodzinom, które potrzebują ekipy specjalnej do wprowadzenia wyjątkowych zmian w swoim mieszkaniu i w swoim życiu! Wszystkie zmiany będą proste, szybkie i niedrogie do wykonania. Każdy odcinek będzie prezentował inny problem z przestrzenią, w której mieszkają bohaterowie.

Prowadzący:

Artur Indyka znany z CANAL+ DOMO ze swoich niesamowitych przeróbek meblowych („Meblokreacje”) i tym razem pokaże widzom jak można przemienić łatwo dostępne i przystępne cenowo stare meble, tworząc tym samym designerskie miejsce we własnym domu. Wprowadzi on do wnętrza bohaterów programu niezastąpiony design. W każdym odcinku będzie prezentowany inny problem z przestrzenią, w której mieszkają bohaterowie programu. Nasi widzowie będą mieli okazję poznać kilka łatwych trików  i patentów na zmianę̨ (jak np. pomalowanie starych płytek, wymiana frontów w kuchni, zmiana obicia czy zasłon, wydzielenie w salonie przestrzeni do pracy itd.). W programie zostanie pokazana  ich łatwość w wykonaniu, a z drugiej strony efektowność, by były inspiracją dla widzów do ich wykonania u siebie w domu.

Kasia Bellingham jest z pasji oraz wykształcenia ogrodniczką. To autorka niezliczonej liczby publikacji ogrodniczych. Przede wszystkim specjalistka od zieleni z ogromnym doświadczeniem praktycznym oraz wiedzą. Jest autorką bloga Angielskie Ogrody oraz prowadzi swój kanał na YouTubie o pielęgnacji roślin
i ogrodów! W programie pomoże przemienić domy bohaterów w zieloną oazę. Udowodni jak ważnym elementem jest wprowadzenie zieleni do miejsca, w którym żyjesz. Pokaże pomysły na zagospodarowanie małego ogrodu, balkonu, tarasu, a także mieszkania pozbawionego zewnętrznej części, gdzie zieleń zostanie wprowadzona tylko do środka.

Agnieszka Świetlik jest autorką bloga Life Menagerka oraz prowadzi kanał na YouTubie, gdzie recenzuje między innymi różnego rodzaju gadżety, aktywności i sposoby na życie. W programie pomoże bohaterom wybrać odpowiedni gadżet dla domu, który dobrym patentem ułatwi i zmieni ich życie! A w dodatku będzie prostym, budżetowym rozwiązaniem!

Emisja programu rozpocznie się w grudniu 2021 r. na antenie CANAL+ DOMO oraz CANAL+ FAMILY. Zapraszamy do współpracy!