LISTOPAD W NAT GEO PEOPLE TO WŁOSKIE SMAKI I WEEKENDOWE WYPRAWY

W tym miesiącu NAT GEO PEOPLE zabiera widzów w kulinarną podróż z Nishą Katoną, która w programie „Włoski smak” odwiedzi interesujące miasta i spróbuje znanych potraw. Ale to nie koniec przygód – w „Pomyśle na city break” Gregg Wallace zaprosi na trzydniowe wyprawy po najciekawszych miastach Europy.

WŁOSKI SMAK

Zapraszamy na pełną przygód podróż kulinarną z szefową kuchni i restauratorką Nishą Katoną. Odkryjemy w niej wyborne smaki lokalnej włoskiej kuchni. W toskańskiej Lukce Nisha spróbuje lokalnych makaronów i zupy z dwudziestu warzyw, przyrządzanej na święto, odbywające się z okazji zbioru oliwek. Brytyjska restauratorka odwiedzi też Sulmonę, gdzie skosztuje wyjątkowego makaronu alla chitarra i lokalnej kawy, stworzonej w hołdzie dla Owidiusza. W programie odwiedzi też m.in. Livorno, Campobasso, Orvieto oraz Bari. Ta wyjątkowa seria kulinarno-podróżnicza pokaże oblicze Włoch, których wielu nigdy nie widziało ani nie zasmakowało.

EMISJA: OD 14 PAŹDZIERNIKA, CZWARTEK, GODZ. 18:00 I 18:30

POMYSŁ NA CITY BREAK

Gregg Wallace zabiera widzów na wycieczkę po najciekawszych miastach Europy, idealnych na weekendową wyprawę. Ma trzy dni na to, by przybliżyć fantastyczną kuchnię i wspaniałe tradycje, pokazać zapierające dech w piersiach widoki oraz zabytki odwiedzanych miejsc. Każdy odcinek to prawdziwe kompendium przydatnych adresów, ukrytych perełek i lokalnych zwyczajów.

EMISJA: OD 5 WRZEŚNIA, NIEDZIELA, GODZ. 14:00

Nat Geo People to kanał pełen inspirujących historii, opowiadanych przez autentycznych, a przy tym niezwykłych bohaterów. Pokazuje fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. Zaspokaja ciekawość świata, dostarczając wiele rozrywki i wzruszeń. Stacja cieszy się popularnością wśród atrakcyjnych grup odbiorców, co pokazuje wysoki wskaźnik dopasowania: AFF 315 (W35-49 city 50K+), a także wzrost udziału w oglądalność o 75% w okresie styczeń – wrzesień rok do roku.

Dane: NAM, SHR% 01-09.2020, 01.-09.2021 (DP 06:00-25:59), AFF vs A16-49 Q3.2021 (DP 06:00-25:59).