Jesień 2021 w TVN

NOWOŚCI JESIENNEJ RAMÓWKI TVN:

RECEPTURA
NIEDZIELA 21:30 OD 5 WRZEŚNIA

Historia lubi się powtarzać. Przekonają się o tym bohaterki najnowszej produkcji TVN. „Receptura” to sześcioodcinkowa opowieść rozgrywająca się równolegle w okresie międzywojennym oraz obecnie, w intrygujący sposób przeplatająca ze sobą perspektywę tradycji ze współczesnością. Marię i jej prawnuczkę Zosię dzieli sporo – światy, w których żyją, obyczaje, możliwości, a mimo to łączy dużo więcej: ambicjonalne rozterki, miłosne dylematy oraz wytrwałość w szukaniu prawdy o sobie. A także dziennik, który odkryje przed Zosią odpowiedź na pytanie: czy poznając przeszłość, możemy zmienić przyszłość?

NIEOBECNI
PONIEDZIAŁEK 22:30 OD 18 PAŹDZIERNIKA

Każdego roku w Polsce znika bez śladu ok. 18 tysięcy osób! To tak, jakby z mapy kraju zniknęło całe miasto… Najnowsza, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, propozycja TVN to wyjątkowo wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym w tle, jakiego jeszcze nie było! W 10-odcinkowej, pełnej zwrotów akcji i trzymającej w napięciu historii widzowie towarzyszą Mili, dla której najszczęśliwszy czas w roku – Boże Narodzenie – okazuje się wyjątkowo trudny. W tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia całej jej rodziny! 

TAJEMNICE MIŁOŚCI
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 17:00 OD 1 WRZEŚNIA

Miłość to piękne i wielowymiarowe uczucie, które może pojawić się w różnych momentach życia. Doświadczą tego bohaterowie nowego serialu codziennego TVN „Tajemnice miłości”. Każdy odcinek to zupełnie nowa historia w klimacie komedii romantycznej, widziana oczami głównego narratora epizodu. Motyle w brzuchu, namiętność, płomienne romanse, sercowe rozterki i wiele emocji – to wszystko czeka na widzów już tej jesieni!

PREMIEROWE ODCINKI ZNANYCH PROGRAMÓW I SERIALI:

CHYŁKA - INWIGILACJA
PONIEDZIAŁEK 21:30 OD 6 WRZEŚNIA

Młody chłopak zostaje zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego. Do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że to ich zaginiony przed laty syn i chce, by jego obroną zajęła się Chyłka. Czy prawniczka podoła wyzwaniu? Szczególnie teraz, gdy musi uporać się z nieoczekiwanymi zmianami w swoimi życiu.

SZADŹ 2
NIEDZIELA 21:30 OD 17 PAŹDZIERNIKA

Piotr Wolnicki staje przed sądem. Bezwzględnego mordercę i socjopatę, schwytanego przez Agnieszkę Polkowską, wreszcie dosięgnie sprawiedliwość. Czy na pewno? Drugi sezon produkcji Player Original odsłoni przed widzami nieznane wcześniej wydarzenia z przeszłości Piotra.  

MAM TALENT!
SOBOTA 20:00 OD 4 WRZEŚNIA


Przed nami wyczekiwana 13. edycja programu „Mam talent!”. W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską oraz Marcina Prokopa. Ich szeregi zasilą: Jan Kliment jako trzeci juror oraz Michał Kempa w roli nowego współprowadzącego.

MASTERCHEF
NIEDZIELA 20:00 OD 5 WRZEŚNIA

Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran rozpoczynają poszukiwania kolejnego polskiego MasterChefa! Kto zachwyci wymagających jurorów, a kto „odda fartucha”? Comber z jelenia, śliwka ume, durian, czarny czosnek czy owoce morza to tylko niektóre z produktów, z którymi zmierzą się kandydaci do tytułu dziesiątego polskiego MasterChefa!

TOP MODEL
ŚRODA 21:30 OD 1 WRZEŚNIA

Wyjątkowa, 10. edycja „Top Model” już niebawem! Taki jubileusz zobowiązuje, dlatego nowy sezon dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń. Kto tym razem otrzyma szansę, by zawalczyć o spełnienie marzeń i podbój świata mody?