HALLOWEENOWY WEEKEND W FOOD NETWORK!

Z okazji Halloween w weekend 29-31 października kanał Food Network pokaże szereg programów, w których znani szefowie kuchni, cukiernicy i celebryci będą prześcigać się w pomysłach na stworzenie najpyszniejszych i najbardziej spektakularnych halloweenowych dań. Aż trudno uwierzyć, jakie kulinarne dzieła sztuki mogą powstać z dyni i jak łatwo przyrządzić krwistoczerwony lukier! Jedno jest pewne - będzie straaaasznie smacznie! Okropnie pyszny weekend zaczniemy już w piątek 29 października. Food Network pokaże poniższe programy:

 

Nieprawdopodobne dynie

Gospodarz programu – aktorka Alyson Hannigan, znana m.in. z serialu „Buffy: Postrach wampirów” rzuci wyzwanie siedmiu śmiałkom – mistrzom carvingu, czyli sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach. Ich zadaniem będzie stworzenie elementów charakterystycznych dla Halloween z… dyń. To wyzwanie wystawi na próbę ich kreatywność i nerwy. Ale będzie warto, bo nagroda to nie „cukierek albo psikus”, ale 25 000 dolarów!

Emisja: 29.10, godz. 17:00 oraz 31.10, godz. 15:15

 

Mistrzostwa w halloweenowych wypiekach

Carla Hall gości dziesięciu utalentowanych cukierników ze Stanów Zjednoczonych, którzy rywalizują w stworzeniu smacznych i równocześnie wyglądających przerażająco przysmaków. Uczestnicy podążają przez nawiedzony dom, gdzie czekają ich wyzwania, sprawdzające ich umiejętności. Sędziowie Zac Young i Stephanie Boswell dołączają do Carli, aby ustalić, czyje piekielnie pyszne desery zdobędą główną nagrodę 25 000 dolarów i kto otrzyma tytuł "Mistrza halloweenowych wypieków".

Emisja: 29.10, godz. 18:05 oraz 30 i 31.10, ok godz. 23:00

 

Dziecięce mistrzostwa wypieków: Halloween

Czworo dziecięcych cukierników, pod opieką słynnego Duffa Goldmana, ma stworzyć haloweenowe słodkości z motywem pajęczyny. Jak poradzą sobie młodzi adepci sztuki cukierniczej?

Emisja: 31.10, godz. 17:15

 

Gwiazdy na Halloween

Największe gwiazdy kanałów Food Network, HGTV i Travel Channel - Drew i Jonathan Scott, Tia Mowry, Adam Richman oraz Duff Goldman stają do rywalizacji w stworzeniu dwóch naturalnej wielkości nawiedzonych domów tuż przy Las Vegas, pełnych niesamowitych efektów specjalnych i dziwacznych smakołyków. A wszystko to nie tylko ku uciesze widzów, ale też w szczytnym celu – wygrana będzie przekazana na wybraną organizację charytatywną.

Emisja: 31.10, godz. 18:15

 

Halloweenowe wojny

Gospodarz Jonathan Bennett wspiera sześć drużyn, złożonych z dwóch cukierników oraz mistrza rzeźbienia dyni, które rywalizują, tworząc przerażające i upiorne, ale jadalne halloweenowe scenki. Ich kreacje zostaną ocenione przez nagradzanego dekoratora ciast Shinmin Li i mistrza efektów specjalnych w horrorach Todda Tuckera. Najlepsza drużyna wygrywa główną nagrodę w wysokości 50 000 dolarów!

Emisja: 31.10, godz. 19:20

 

Upiorne ciasta

Mistrzowie w tworzeniu ciast i tortów przygotowują halloweenowe kreacje w konkursie prowadzonym przez Vivian Chan i Zaca Younga z Food Network Kitchen. Cukiernik, który zaprezentuje najlepszy projekt wygrywa nagrodę pieniężną.

Emisja: 31.10, godz. 20:25

 

Food Network to telewizyjny raj dla miłośników kulinarnych eksperymentów. Od września, w grupie kobiet z miast, kanał uzyskał średni udział w rynku na poziomie SHR=0,20% oraz indeks dopasowania AFF=125. Również w grupie niezależnych, dobrze wykształconych kobiet z miast stacja uzyskuje bardzo dobre wyniki oglądalności, uzyskując SHR-0,23% i AFF=127.

Dane: NAM, 01.09-24.10.2021, SHR% W16-49 c50k+, W25-49 c50k+ edu high; AFF vs A16-49.