Co zrobić „Gdy jeden mąż to za mało”? Nowy program TLC od 20 maja!

„Gdy jeden mąż to za mało” przedstawia tajemnice związków, które nie ograniczają się do relacji dwojga osób. Głównymi bohaterkami programu są śmiałe i otwarte: Kenya, Elisa, Kim i Chara. Każda z nich żyje w związku poliandrycznym, czyli takim, w którym kobieta ma jednocześnie więcej niż jednego partnera.

Nowy program TLC pokaże losy czterech poliandrycznych związków. Każdy z nich jest na innym etapie, ale jedno je łączy – chęć zaznania intensywniejszych doznań. „Gdy jeden mąż to za mało” to kronika wzlotów i upadków związków, w których jest miejsce dla więcej niż jednego partnera. Zobaczcie jak obecność dodatkowego mężczyzny wpłynie na codzienne życie rodziny. Jak wyznaczać granice w takich relacjach? Czy łatwo jest podejmować życiowe decyzje w miłosnym trójkącie? Przekonajcie się o tym oglądając program „Gdy jeden mąż to za mało”. Premiera na antenie TLC 20 maja o godzinie 21:00!

Poznajcie kobiety, które nieustannie szukają miłości i… wielu mężów jednocześnie:

Kenya (Houston, Teksas) – Kenya i Carl doskonale rozumieją się na poziomie filozoficznym. Są małżeństwem od 26 lat i doczekali się trojga, dorosłych już, dzieci. Tiger, mąż numer dwa, spełnia emocjonalne i fizyczne potrzeby Kenyi. Jednak odkąd żyją w trójkącie minęło już 10 lat i Kenya pragnie jeszcze więcej wrażeń, przygód i uwagi. Czy znajdzie trzeciego męża? Jak Carl i Tiger zareagują na potencjalnego nowego członka rodziny?

Elisa (Los Angeles, Kalifornia) – Elisa i Mike są świeżo upieczonymi małżonkami z długą historią randkowania. Kobieta ma silne pragnienie posiadania wielu partnerów i jest otwarta na zmianę stylu życia. Mike jest o nią zazdrosny, ale jest gotów wspierać zainteresowanie Elisy światem poliandrii.

Kim (Asheville, Karolina Północna) – Kim i Dustin są małżeństwem od 11 lat. Do ich związku dołączył Vinson, który z obojgiem świetnie się dogaduje. Kim dba o to, aby mężczyzna czuł się akceptowany i bezpieczny w tej relacji, ale pragnie poznawać innych mężczyzn. Vinson nie jest pewien, czy jest gotowy dzielić się tym związkiem z kimkolwiek poza ich trójką. Czy w ich relacji znajdzie się miejsce dla kolejnej osoby?

Chara (Atlanta, Georgia) – Chara jest ze swoim mężem Patrickiem od 13 lat. Ich więź emocjonalna jest tak silna, że nawet gdy się od siebie oddalili, postanowili pozostać razem.  Aby spełnić wszystkie potrzeby Chary, zaprosili do swojego związku kolejnego partnera. I tak, w ich życiu pojawił się Noble, któremu trudno jest w pełni zaangażować się w długoterminową relację. Niedawno u Chary obudził się instynkt macierzyński i teraz musi zdecydować który z partnerów powinien zostać biologicznym ojcem jej dziecka.

Premierowe odcinki programu „Gdy jeden mąż to za mało” w soboty od 20 maja o 21:00.