#ZostańWDomu z Romance TV

Stacja Romance TV przyłącza się do apelu i zachęca wszystkich do pozostania w domach. W ramówce stacji fani miłosnych uniesień i trzymających w napięciu kryminałów znajdą wiele ciekawych propozycji filmowych i serialowych.

W każdą niedzielę o godz. 20:00 Romance TV prezentuje nowy serial komediowo-kryminalny pt. „Gliniarz i wieśniaczka”. Kolejne odcinki to nowe perypetie młodej, ambitnej policjantki z prowincjonalnego miasteczka, której szefem nieoczekiwanie zostaje zarozumiały i pewny siebie gliniarz z dużego miasta. No, ale wiadomo – kto się lubi, ten się czubi… „Gliniarz i wieśniaczka”, w każdą niedzielę o godz. 20:00.

Począwszy od soboty, 28 marca o godz. 20:00, stacja Romance TV zaprasza fanów kryminałów na premierowe odcinki serialu „Wydział zabójstw Stambuł”, opowiadającego o zagadkach detektywistycznych, które rozwiązują komisarz Özakin i jego asystent Mustafa. Trzymający w napięciu serial, powstały na kanwie kryminału Hülya Özkana pełen jest wątków romantycznych i miłosnych uniesień. „Wydział zabójstw Stambuł”, w każdy sobotni wieczór o godz. 20:00

ZAPOWIEDŹ: https://www.youtube.com/watch?v=RC8rX8MCKCk

Na zbliżające się Święta Wielkanocne stacja Romance TV również przygotowała wyjątkową premierę. 10 kwietnia o godz. 18:05 pokaże pierwszy z sześciu filmów serii pt. „Tonio & Julia”. Historia bohaterów pokazuje, że nie ma ludzi doskonałych i każdego dotykają problemy, również osób duchownych. Główni bohaterowie, ksiądz Tonio i terapeutka Julia, w okresie szkolnym byli w sobie zakochani. Teraz po latach Julia wraca do ich rodzinnego miasteczka i mają zacząć wspólną pracę w gminnym punkcie doradztwa. Czy pomaganie innym zbliży ich na nowo do siebie? Czy dawne uczucia bohaterów na nowo odżyją? Jak zakończy się ta nietypowa współpraca? „Tonio i Julia”, piątek 10 kwietnia o godz. 18:05, sobota 11 kwietnia o godz. 18:05, Niedziela Wielkanocna 12 kwietnia o godz. 16:10 i 18:05 oraz Poniedziałek Wielkanocny 13 kwietnia o godz. 16:10 i 18:05.

ZAPOWIEDŹ: https://www.youtube.com/watch?v=vjLtMePP7Ro