ZOSTAŃ PARTNEREM MTV EMA PRE PARTY WARSAW I ZDOBĄDŹ UWAGĘ MŁODYCH WIDZÓW

Polska gala MTV PRE ARTY będzie miała miejsce 25 października w Warszawie. Jest to rozgrzewka przed wielkim eventem - główną galą MTV EMA, która odbędzie się w hiszpańskim Bilbao.

W ramach tego muzycznego wydarzenia, co roku polscy artyści nominowani do nagrody BEST POLISH ACT, wykonują swoje najnowsze przeboje przed ponad tysięczną publicznością oraz gośćmi VIP. Zwycięzca ma szansę wystąpić na głównej gali MTV EMA wraz z największymi gwizdami światowego formatu.

W zeszłym roku w Polsce zaśpiewali: Natalia Nykiel, Kamil Bednarek, Monika Lewczuk i Dawid Kwiatkowski, który zdobył nagrodę BEST POLISH ACT.

MTV PRE PARTY to nie tylko rozgrzana do czerwoności publiczność i plejada gwiazd. Każdego roku popularni wśród młodej grupy docelowej celebryci angażują się w tworzenie i promowanie tego wyjątkowego wydarzenia zarówno na antenach MTV, jak i w Internecie. W 2017 roku galę PRE PARTY poprowadził Antek Królikowski i Lady Nina, a konto na Instagramie oraz Snapchacie przejęły Julia Wieniawa oraz znana blogerka modowa - Pani Ekscelencja.

Od 2013 roku z projektem MTV EMA PRE PARTY związało się wiele czołowych marek, które chciały wypromować swoje produkty wśród wymagającej, młodej widowni. Dotychczasowymi partnerami byli:

  • Ferrero- Tic Tac
  • Zapachy P&G
  • Apart AM:PM
  • Sizeer
  • Pyszne.pl
  • Kompania Piwowarska- Lech

Partnerzy MTV EMA PRE PARTY obecni są w emitowanych materiałach, na wszystkich platformach promujących imprezę: kanałach telewizyjnych MTV, w Internecie i portalach społecznościowych (Facebook, Instagram i Snapchat) o łącznym zasięgu ponad 2 milionów widzów w Polsce.

Partnerów zainteresowanych obecnością w projekcie, zapraszamy do kontaktu z Działem Brand Solutions VIACOM oraz przedstawicielami Działu Handlowego Premium TV, którzy wspólnie koordynują sprzedaż oferty.