ZNAKOMITE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI TRANSMISJI Z XIX MAZURSKIEJ NOCY KABARETOWEJ!

ZNAKOMITA OGLĄDALNOŚĆ TRANSMISJI Z XIX MAZURSKIEJ NOCY KABARETOWEJ!

TV PULS LIDEREM W PRIME TIME W GRUPIE DVB-T 16-49!

JUŻ 5 SIERPNIA W TV PULS – KABARETOBRANIE 2017, CZYLI IX ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA!

Transmisja z XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej w TV Puls (sobota 8 lipca) osiągnęła udział na poziomie 16,5% wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49), a kanał TV Puls był liderem w tej grupie. W grupie All 16-49 transmisja osiągnęła ponad 11% udziałów (SHR), a TV Puls zajęła drugie miejsce w rankingach oglądalności kanałów w prime time.

Już 5 sierpnia TV Puls przeprowadzi transmisję z Kabaretobrania 2017, czyli IX Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej. Wśród artystów m.in.: Jerzy Kryszak, Stanisław Tym, Kabaret pod Wyrwigroszem i wielu innych!

Weekend 8-9 lipca okazał się jednym z rekordowych w tym roku pod względem oglądalności kanału TV Puls. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę uplasował się on na 3. miejscu w rankingach oglądalności (All 16-49). Bardzo dobrze obejrzała się również niedzielna powtórka XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej: 12,56% udziałów w DVBT (SHR, 16-49) oraz 7,55% udziałów w All 16-49 (SHR).

Znakomite wyniki Telewizja Puls odnotowała nie tylko w weekend 8-9 lipca, ale również w całym czerwcu 2017: 11,51% w grupie DVBT (SHR, 16-49) oraz prawie 6% w grupie All 16-49.

Ale to nie koniec! Już w niedzielę, 5 sierpnia o 20:00 TV Puls przeprowadzi transmisję z Kabaretobrania 2017, czyli IX Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej. O humor najwyższej klasy zadbają tego wieczoru uwielbiani przez widzów artyści: Jerzy Kryszak, Stanisław Tym, Kabaret pod Wyrwigroszem, Formacja Chatelet i wielu innych!

Z kolei na jesień TV Puls szykuje – oprócz zagranicznych hitów z gwiazdorska obsadą - dwie produkcje własne. Będą to serial „Lombard. Życie pod zastaw” realizowany ze Studiem A („Ranczo”, „Kasia i Tomek”) oraz nowy serial obyczajowy, który powstaje we współpracy z Artramą i Tadeuszem Lampką, producentem m.in. „M jak miłość”.