ZIMOWE PROPOZYCJE NICKELODEON POLSKA

W zimowej ramówce Nickelodeon Polska nie zabraknie seriali z ulubionymi bohaterami najmłodszych, jak również nowych formatów.

Jeszcze w listopadzie, od poniedziałku do piątku o godz. 18:25 emisja serialu ze znanym superbohaterem, czyli “Niebezpieczny Henryk”. Stacja przygotowała również porcję nowych odcinków - w każdą niedzielę od godz. 10:00 emisja “Po prostu Kucek”, następnie o godz. 10:30 nowe odcinki serialu “Harmidom”, a o godz. 11:00 “SpongeBob Kanciastoporty”. Z kolei grudniowa ramówka wypełniona będzie nowościami oraz świąteczno-noworocznymi maratonami. Już we wtorek, 8 grudnia emisja nowego serialu “Dodaj magii: Miasto tajemnic” - Kapitan Man ma nową załogę pomocników superbohaterów - Danger Force. Kapitan Man i Schwoz tworzą fałszywą szkołę, aby uczyć dzieci, jak wykorzystać ich niekontrolowane supermoce do walki z przestępczością. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:40. Z kolei od 21-26 grudnia o godz. 10:30 na antenie Nickelodeon Polska emisja maraton świątecznych odcinków najlepszych seriali Nicka oraz premiera specjalnego odcinka “Alvina i wiewiórek”.

Ponadto, w grudniu na antenie Nick Jr. nowe odcinki serialu “Blaze i Mega Maszyny”. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:45. Dla wszystkich fanów “Psiego Patrolu” stacja przygotowała specjalny maraton. Już w weekend, 19-20 grudnia o godz. 12:15 emisja maratonu z kultowymi psimi ratownikami. Z kolei na antenie NickToons nowe odcinki przygód słynnej żółtej gąbki, czyli “SpongeBob Kanciastoporty”. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:40. Stacja przygotowała również porcję nowych odcinków takich formatów jak: “Plecak Olliego” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:20, oraz “Harmidom” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:10.