ZACHWYCAJĄCE MIEJSCA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Programy kanału Travel Channel przenoszą widzów w każdy zakątek globu, od luksusowych wyjazdów, przez przygody z plecakiem, poszukiwania kulinarnych inspiracji, ekoprzyjazne wakacje i niezapomniane podróże. Stację chętnie oglądają dorośli widzowie z miast (SHR = 0,2%, AFF = 130), ciekawi świata, szukający emocji i inspiracji.

Premierowy odcinek drugiej serii „Jestem z Polski” już za nami. Program wyróżnia się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawiają swój osobisty punkt widzenia, zabierają widzów w swoje ulubione miejsca oraz zdradzają, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuje ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur.
Emisja: od 2 kwietnia, niedziela, godz. 17:50

W wiosennej ramówce nie zabraknie formatu prezentującego widzom najciekawsze i niepospolite miejsca na krótkie wyprawy. Wypoczynek w urokliwym zakątku, relaksujący kontakt z przyrodą, naturalne jedzenie, piękne miejsce noclegowe i niebanalne atrakcje? W każdym odcinku programu „Porada na weekend”, Jakub Porada wybiera się w jedno atrakcyjne turystycznie miejsce i pokazuje, że zarówno w Polsce, jak i w całej Europie można znaleźć zachwycające miejsca, gwarantujące weekendową labę za niewielkie pieniądze.
Emisja: od 29 kwietnia, niedziela, godz. 18:20

Dane: NAM, 01.01-24.04.2019; SHR % A 16-49 C50K+; AFF A 16-49 C50+ vs A 16-49.