Zabójcza miłość

W październiku ID zaserwuje widzom nową porcję opowieści o namiętnych związkach, które ostatecznie okazały się pomyłką, a wiele z nich skończyło się tragedią.

Bratnia dusza, idealny kochanek i partner – czego więcej potrzeba nam do szczęścia? Jednak, co się stanie, gdy okaże się, że nasz chodzący ideał skrywa ponury sekret?

Zapraszamy na program prezentujący autentyczne historie o nieudanych miłościach przedstawią widzom losy kobiet, które uległy czarowi na pozór nieskazitelnych dżentelmenów. Dopiero po pewnym czasie pokazali oni swoje prawdziwe oblicze. W październiku wyemitowane zostaną też nowe odcinki cyklu „Pozornie szczęśliwi”, opowiadającego o namiętnych romansach, które choć były źródłem wyjątkowych przeżyć, zakończyły się tragicznie. Cykl otworzy sprawa małżeństwa z Kentucky, zamordowanego z zimną krwią we własnym domu. Pokażemy też trzecią serię „Randki z piekła rodem”, ukazującej doświadczenia kobiet, które podczas romantycznej schadzki musiały stoczyć dramatyczną walkę o życie.

Pasmo „Zabójcza miłość” od 1 października od godz. 21.00