„Wiza na miłość”: nowy sezon już 23 maja o 21:00 na TLC!

Ten program zrobił furorę na całym świecie. Czy i tym razem uczestnicy programu, którzy poszukują prawdziwej miłości skradną serca widzów? W dziewiątym sezonie „Wizy na miłość” siedem par będzie miało 90 dni, aby przekonać się, czy ich miłość jest w stanie przetrwać. Rozłąka, różnica wieku i odmienne przyzwyczajenia kulturowe – to tylko niektóre z wyzwań stojących przed zakochanymi. Zobaczcie którym parom uda się pokonać te przeciwności losu.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi wiz narzeczeńskich, po przyjeździe do USA, międzynarodowe pary mają zaledwie 90 dni na ślub. Inaczej, wiza wygaśnie, a narzeczeni z zagranicy zostaną odesłani do swojego rodzinnego kraju. Pandemia spowodowała, że wytyczne dotyczące podróży są bardziej wymagające niż kiedykolwiek. Teraz stawka w zaprezentowanych historiach miłosnych jest jeszcze wyższa. W tym sezonie pary nie tylko muszą poradzić sobie z kulturowymi zmianami po przyjeździe do Ameryki. Wiele z nich musi również sprawdzić się w roli rodziców. Choć dystans potęguje tęsknotę, czas nie zawsze łagodzi ognisty temperament… Czy tym siedmiu parom uda się dotrzeć do ołtarza? Poznajcie uczestników dziewiątego sezonu „Wizy na miłość”!

Emily wyjechała z małego amerykańskiego miasteczka do Chin, aby uczyć tam angielskiego. Podczas pewnej imprezy poznała pochodzącego z Kamerunu Kobe'ego. Para szybko się zaręczyła, a Emily zaszła w ciążę. Wróciła do Stanów Zjednoczonych, ale z powodu pandemii Kobe dwa lata czekał na wizę. W międzyczasie Emily urodziła syna. Kobieta samotnie go wychowuje i utrzymuje, podczas gdy jej partner nie miał jeszcze okazji zobaczyć swojego potomka. Czy po takim czasie para będzie w stanie stać się rodziną?

Po raz pierwszy spotkaliście Amerykankę Ari i Etiopczyka Biniego w programie „Wiza na miłość: na odwrót”. Teraz para daje sobie jeszcze jedną szansę na odbudowanie związku w Stanach Zjednoczonych. Zakochani poznali się przypadkiem – na ulicy w Etiopii, a wkrótce Ari dowiedziała się, że jest w ciąży i przeniosła się do Etiopii. Kiedy jednak syn pary Avi wymagał operacji, kobieta wróciła do Stanów Zjednoczonych. Odległość nadwyrężyła ich związek. Mimo wszystko para planuje ślub. Czy religia, rodzinne znajomości i przeszłość staną im na przeszkodzie?

Guillermo, Wenezuelczyk mieszkający w Republice Dominikany, wpadł Karze w oko, gdy była tam w podróży służbowej. Wkrótce Kara przeniosła się do Dominikany i zamieszkała z ukochanym. Z powodu pandemii wróciła do USA i narzeczeni byli rozdzieleni przez 9 miesięcy. Guillermo czeka na wizę. Czy ich burzliwy romans będzie w stanie przetrwać imprezowe nawyki Kary i niepewność Guillermo?

Po kilku miesiącach romansowania przez Internet, Bilal i pochodząca z Trynidadu i Tobago Shaeeda w końcu spotkali się osobiście i od razu zaiskrzyło. Bilal oświadczył się po zaledwie tygodniu znajomości! Ich życie nie mogłoby się bardziej różnić: on rozwiedziony ojciec dwójki dzieci, a ona nadal mieszka z rodzicami. Czy nieporozumienia dotyczące dzieci i intercyzy powstrzymają ich przed pobraniem się?

Jibri zauważył Mionę na widowni podczas koncertu swojego zespołu w północnej Serbii. Miona marzy o wystawnym życiu w Los Angeles, ale jej narzeczony niedawno przeprowadził się do rodzinnego domu w Dakocie Południowej. Czy kobieta będzie w stanie zaakceptować życie w małym amerykańskim miasteczku?

Yvette i Mohamed poznali się dzięki mediom społecznościowym – połączyło ich zamiłowanie do fitnessu. Pochodzący z Egiptu Mohamed jest młodszy od swojej wybranki o 23 lata. Tym samym, jest w wieku bliższym niepełnosprawnemu synowi Yvette niż jej samej. Czy wiek i różnice kulturowe staną na drodze ich miłości?

Patrick zakochał się w swojej nauczycielce portugalskiego Thaís, którą poznał podczas podróży do Brazylii. Kobieta nigdy nie była w Stanach Zjednoczonych. Czy mężczyzna będzie w stanie zapewnić swojej narzeczonej luksusowy styl życia, do którego przywykła?

TLC to autentyczne historie, ludzie i ich życie – często egzotyczne, kontrowersyjne i inne niż nasze, choć równie prawdziwe. Kanał to doskonały wybór dla kobiet, które doceniają wielorakie aspekty życia, same nieustająco starają się znaleźć harmonię pomiędzy codziennymi obowiązkami, a potrzebą ucieczki i relaksu. Od początku roku kanał generuje bardzo dobre wyniki oglądalności - TLC jest szczególnie atrakcyjny dla kobiecej, miejskiej widowni – średni udział kanału wynosi 0,7% SHR (AFF=312). TLC to chwile warte przeżycia. Spędźmy je wspólnie!

DANE: NAM, 01-19.05.2022; SHR%; W16-49 c50+; AFF vs A 16-49