WIOSNA W PULS 2: „PIDŻAMERSI” „SMERFY” I WIELE INNYCH WSPANIAŁYCH ANIMACJI! OD 9 MARCA!

Wiosna na kanale PULS 2 to moc niespodzianek, znakomitej zabawy dla całej rodziny, inspiracji i pozytywnych emocji! Od 9 marca w wielogodzinnym rodzinnym paśmie dla dzieci i ich rodziców dwie nowości: „Pidżamersi”, „Smerfy” oraz inne uwielbiane przez dzieci tytuły!

Na antenie PULS 2, w rodzinnym paśmie codziennie od poniedziałku do piątku, od godziny 06:45 do 20:00, oraz w weekendowe poranki od godziny 07:30, na dzieci i ich rodziców czekają wspaniałe animacje! Ucieszą ich m.in. dwie nowości z uwielbianymi bohaterami – juz od 9 marca:  „Pidżamersi” (pon.-pt., godz. 18:35) oraz „Smerfy” (pon.-pt., godz. 19:20)!

„Pidżamersi”

Kotboy, Sowella i Gekson – to bohaterowie bijącej rekordy popularności animacji „Pidżamersi”! Za dnia są zwykłymi dziećmi, ale nocą aktywują swoje superspecjalne amulety, połączone z ich piżamami, i przeobrażają się w Pidżamersów! Jako dzielni superbohaterowie rozwiązują zagadki i przeżywają niesamowite przygody. W kolejnych odcinkach m.in. rozwiążą zagadkę zniknięcia pociągu z wesołego miasteczka, odzyskają sprzęt sportowy ukradziony przez Nocnego Ninję oraz spróbują powstrzymać chłopca o imieniu Romeo przed przeobrażeniem miasta w wielki lodowy tor!

Być może ich przebrania wyglądają jak piżamy, ale niech Was to nie zwiedzie – bowiem są to stroje suberbohaterów Pidżamersów!

Od 9 marca od poniedziałku do piątku o godz. 18:35 w rodzinnym pasmie na antenie PULS 2

„Smerfy”

Któż z nas nie zna Smerfów - małych (wzrostu trzech jabłek!) niebieskich mieszkańców malowniczej wioski położonej w głębi lasu? Na przygodach Papy Smerfa, Smerfetki, Ważniaka, Osiłka i wielu innych dzielnych Smerfów wychowują się kolejne pokolenia dzieci: w przyszłym roku minie 40 lat od powstania serialu o Smerfach, a w tym roku świętujemy 30-lecie premiery w Polsce pierwszego komiksu o Smerfach! I choć mijają kolejne dziesięciolecia, Smerfy w ogóle się nie starzeją - podobnie jak czarnoksiężnik Gargamel, który od lat próbuje je złapać.

Zabawne, ponadczasowe i jedyne w swoim rodzaju „Smerfy” – od 9 marca od poniedziałku do piątku o godz. 19:20 w rodzinnym pasmie na antenie PULS 2.

W ciągu dnia kanał PULS 2 zaprasza na inne, równie znakomite i uwielbiane przez dzieci animacje: „Psi Patrol”, „Strażak Sam”, „Bing”, „Marta mówi”, „Blaze i megamaszyny”, „Miraculous: Biedronka i Czarny kot”, „Mustang: Duch wolności”, „Jeźdźcy smoków” i wiele innych!