Wiosna w Fightklubie pod znakiem gal One FC!

Od początku 2019 roku Fightklub uzyskał prawa do transmitowania na wyłączność elitarnych gal One FC. Organizowane w Azji widowiska od lat przyciągają najlepszych fighterów MMA na świecie, odbywają się w największych metropoliach kontynentu i obfitują w stojące na niezwykle wysokim poziomie pojedynki.
 
Fightklub w tym roku przeprowadził już transmisje z dwóch gal One FC – z organizowanej w Tokio A New Era oraz z Roots of Honor, która odbyła się w stolicy Filipin, Manili. Na obu tych eventach odbyło się w sumie sześć walk, stawką których były mistrzowskie pasy federacji One FC. Na brak emocji kibice sportów walki nie będą mogli narzekać także w najbliższych tygodniach – tylko w maju Fightklub przeprowadzi bowiem transmisje z trzech kolejnych widowisk spod znaku One FC. Już 3 maja fanów czeka transmisja z Dżakarty, tydzień później z Bangkoku, a 17 maja z Singapuru. Na obecną chwilę organizatorzy nie podali jeszcze kart walk każdej z gal, znając jednak ich rozmach, można być pewnym, że nie tylko nie zabraknie na nich pojedynków o mistrzostwo świata, ale także konfrontacji z udziałem najbardziej cenionych zawodników MMA na świecie.

Na czerwiec One FC planuje kolejne widowisko, tym razem w Szanghaju, a w sumie w całym 2019 roku odbędzie się jeszcze siedemnaście gal tej elitarnej federacji – wszystkie na żywo i na wyłączność w Fightklubie!