HGTV PEŁNE INSPIRACJI! NA ANTENIE URZEKAJĄCE OGRODY I SPEKTAKULARNE METAMORFOZY

Oferta stacji HGTV Home & Garden jest skierowana przede wszystkim do ludzi, którzy postrzegają dom jako bezpieczne centrum życia rodzinnego i budowania dobrych relacji, ale również źródło inspiracji, wyraz własnej indywidualności, a także miejsce pracy, zabawy oraz relaksu. To świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. To kanał, który inspiruje, zachwyca i pomaga. Pokazuje światowe trendy i uczy jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu. Stacja jest doskonałym wyborem nie tylko dla tych, którzy uwielbiają majsterkować i własnoręcznie tworzyć domowe ozdoby, ale także dla tych, którzy cenią sobie dobrą rozrywkę. Przed telewizory przyciąga przede wszystkim kobiecą widownię – udziały kanału w grupie W 16-49 c50+ to 0,7% (AFF=166) i aż 0,9% w grupie dorosłych kobiet w wieku 25-49 lat, z najwyższymi dochodami (AFF=175, W 25-49 inc 5000+).

Wiosną szczególną uwagę i zainteresowanie widzów przyciągają programy poświęcone ogrodom. Dzięki radom specjalistów – między innymi Mai Popielarskiej („Nowa Maja w ogrodzie”), Dominika Strzelca („Polowanie na ogród”) oraz sióstr Izabeli Szarmach i Olgi Piórkowskiej („Wymarzone ogrody”) będą mogli działać i wprowadzać w życie swoje pomysły ogrodnicze. Programy poradnikowe HGTV sprawią, że budowa, kupno domu/mieszkania czy remont nie będą już dla widzów skomplikowanymi operacjami. Dużą popularnością cieszą się także formaty prowadzone przez Dorotę Szelągowską (m.in. „Dorota inspiruje”, „Domowe Rewolucje”) i Krzysztofa Mirucia („Weekendowa metamorfoza”, „Zgłoś remont”) oraz liczne zagraniczne, jakościowe pozycje pokazujące spektakularne metamorfozy oraz zupełnie wyjątkowe miejsca i lokalizacje.

NOWA MAJA W OGRODZIE

Gdzie najlepiej witać wiosnę? W ogrodzie z Mają Popielarską! Fani najbardziej relaksującego programu w telewizji mają na co czekać! W nowych odcinkach „Nowej Mai w ogrodzie" moc inspiracji, niezawodnych porad oraz najpiękniejsze przestrzenie zielone nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Czas zaprosić wiosnę do naszych ogrodów. Maja Popielarska już od szesnastu lat przekazuje widzom swoją wiedzę na temat ogrodów i hipnotyzuje ich niesamowitymi opowieściami. Już w marcu zabierze nas do malowniczego miejsca w stylu japońskim, które położone jest... w Karkonoszach. Właściciele niedużych działek również mają na co czekać! Tej wiosny zachwycimy się również maleńkimi ogrodami – to właśnie takie odkryliśmy w Swarzędzu pod Poznaniem. Odwiedzając kolejnych bohaterów, przekonamy się czy łatwo jest stworzyć otoczenie idealne dla dzieci. Spotkamy się również z prawdziwymi kolekcjonerami.

DOROTA INSPIRUJE

Do gry wiosną wraca Dorota Szelągowska, której wyobraźnia nie zna granic. Dla wielu osób moment, w którym do drzwi puka Dorota, jest jednym z najszczęśliwszych w życiu. Prowadząca jest nie tylko świetnym projektantem wnętrz, ale też psychologiem. Doskonale wyczuwa potrzeby i gust właścicieli. Kiedy wchodzi do czyjegoś domu, widzi więcej niż wszyscy. Od pierwszego wejrzenia wie jak zmienić każde pomieszczenie tak, żeby było nie tylko piękne, ale i użyteczne. Najczęściej musi radzić sobie z brakiem przestrzeni i funkcjonalności oraz przestarzałym wystrojem.

ZGŁOŚ REMONT

Niektórzy bohaterowie mają swoje zdanie na każdy temat i ciężko przekonać ich do nowych wnętrzarskich rozwiązań. Na szczęście Krzysztof Miruć ma dar przekonywania i wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Kiedy trzeba wyburzy ścianę, wyrzuci meble i zerwie podłogi. Zawsze dba też o najmniejsze szczegóły wystroju. Odpowiednie oświetlenie, kolorowe poduszki, wyjątkowe tkaniny to jego specjalność. W tym sezonie Krzysztof wraz ze swoją ekipą przeprowadzi 10 remontów. Zobaczymy małe i większe metamorfozy. Wyremontuje pokoje dzieci, kuchnie, salony oraz całe mieszkania. Co go zaskoczy? Czy bohaterowie posłuchają rad naszego eksperta, czy będą mieli swój pomysł na projekt? Czy czarny znów będzie kolorem wiodącym w aranżacji wnętrza? W finale każdego odcinka właścicielowi opadnie szczęka z wrażenia!

REMONTY CHRISTINY: NOWOŚĆ!

Christina, znana widzom z Flip or Flop, po rozstaniu z mężem Tarekiem El Moussa, tym razem sama podejmie wyzwania remontowe. W pięknych okolicznościach - bo na wybrzeżu - przekształci przestarzałe domy swoich klientów w piękne nowoczesne przestrzenie. Oprócz projektów będziemy mogli śledzić jej osobiste poszukiwania nowego domu, w którym, wraz z nowym partnerem będą mogli zamieszkać. Jaki dom wybierze dla siebie projektantka? Zapraszamy od 5 maja, we wtorki o godzinie 23:00.

ZAROBIĆ NA REMONCIE: ATLANTA

Ken i Anita Corsini prowadzą rodzinny biznes, remontując ponad sto domów rocznie, w regionie Atlanty. Nie boją się wyzwań, ryzyka i uciekającego czasu. W kilka tygodni kupują, odnawiają i wystawiają na rynek wypatrzone przez siebie domy. Chętnych za zakup nie brakuje, wnętrza czarują nowym wystrojem, ale i wspaniale zachowanymi i oryginalnymi elementami. Jak zarobić na remoncie? Przekonajcie się oglądając prawdziwych specjalistów! 

Dane: 01.04-17.05.2020; SHR%, AFF vs A 16-49; W 16-49 c50+, W 25-49 inc 5000+.