TVN STYLE - WIOSNA PEŁNA NOWOŚCI!

Wiem, co jem na diecie

Wiosna to idealny moment, żeby zadbać o siebie. Zrzucić parę kilogramów, zacząć ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Katarzyna Bosacka wie o tym najlepiej, ale się nie poddaje. W nowym programie „Wiem, co jem na diecie” prowadząca pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i trwale zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami.

Emisja na antenie: 28 lutego, niedziela, godz. 11:40

 

Apetyt na miłość

Wiosną łatwo się zakochać, szczególnie w nowym programie randkowo - kulinarnym „Apetyt na miłość”. Czy powiedzenie „przez żołądek do serca” jest prawdziwe? W programie TVN Style widzowie dowiedzą się, czy można znaleźć uczucie kierując się jedynie kubkami smakowymi?  Na talerzach uczestników nie zabraknie miłosnych afrodyzjaków jak, słodka ambrozja, pikantne ostrygi, czy aromatyczny cynamon.

Emisja na antenie: 28 lutego, niedziela, godz. 22:15

Polowanie na kuchnie

Polowanie na kuchnie to pierwszy program TVN robiony na licencji Scripps Networks Interactive. Uwielbiany przez amerykańską widownię program „Kitchen Crashers” pojawi się na antenie TVN Style już 1 marca. Gospodynią polskiej wersji programu została dziennikarka i projektantka wnętrz Dorota Szelągowska. Prowadząca TVN Style od kilku sezonów urządza różne miejsca w domach Polaków. Na swoim koncie ma już niejeden salon, przedpokój, łazienkę, a nawet balkon. Tym razem wzięła na tapetę jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu. I nie będzie gotowała...

Emisja na antenie: 1 marca, wtorek, godz. 22:25