WIOSENNY DESZCZ PREMIER PARAMOUNT NETWORK

Paramount Network każdego dnia oferuje widzom rozrywkę w najlepszym wydaniu. Logo kanału zostało odświeżone, a dotychczasowa biblioteka zostaje wzbogacona o kolejne pozycje światowej kinematografii. Wśród oferowanych przez stację tytułów znajdują się kultowe megaprodukcje z udziałem hollywoodzkich gwiazd.

8 marca 2022 roku Paramount Channel przekształcił się w Polsce w Paramount Network. Rebranding stanowił odpowiedź koncernu na rozwój branży medialnej oraz zmieniające się potrzeby i preferencje widzów. Dzięki najnowszym technologiom oraz współpracy z największymi talentami branży, kanał Paramount Network zapewnia widzom w Polsce szeroki wybór cenionych produkcji filmowych. Wśród nich szczególnie błyszczy nadchodząca premiera „Moonlight” w reżyserii Barry’ego Jenkinsa, która będzie miała miejsce już w niedzielę 27 marca o godz. 20:00. Historia chłopca dorastającego w ubogiej, pełnej przemocy i narkotyków dzielnicy Miami stanowi opowieść o relacjach międzyludzkich oraz poszukiwaniu swojego miejsca w świecie. Doceniona przez krytyków produkcja została uhonorowana Złotym Globem za najlepszy film dramatyczny oraz trzema Nagrodami Akademii Filmowej.

Sympatycy dobrego kina znajdą w wiosennej ramówce niemal wszystkie gatunki filmowe. Już w kwietniu na kanale Paramount Network swoją premierę będzie miała przewrotna historia miłości przedstawiona w filmie „Pozew o miłość”, z udziałem Pierce’a Brosnana i Julianne Moore, a także pełen akcji dreszczowiec „Adrenalina”. Idealną okazją, aby spędzić filmowy wieczór we dwoje, będzie premiera sagi „Zmierzch: Księżyc w nowiu” z kultowymi już rolami Kristen Stewart i Roberta Pattinsona, natomiast z myślą o rodzinnym seansie na kanale zadebiutuje „Wyspa Nim”.

To nie wszystko. W marcu stacja obchodziła swoje 7. urodziny i postanowiła przedłużyć świętowanie na cały rok! Każdego miesiąca Paramount Network zaprasza widzów na wspólne seanse spędzone w towarzystwie największych gwiazd wielkiego ekranu, a zarazem... solenizantów. Już w kwietniu uczcimy urodziny Eddiego Murphy’ego, który pojawi się na ekranie w „Nieoczekiwanej zmianie miejsc”, „Złotym dziecku” i „Tysiącu słów”.  Cała gama kultowych filmów w ramówce kanału będzie pretekstem do świętowania urodzin m.in. Roberta De Niro, Leonardo Di Caprio czy Toma Cruise’a.