WIOSENNE NOWOŚCI I POLSKIE KONTYNUACJE W TVN TURBO!

Kanał TVN Turbo osiągnął w lutym bardzo dobry wynik SHR% = 1,4% w atrakcyjnej męskiej grupie z większych miast. Jest to najlepszy wynik stacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy. TVN Turbo nie zamierza zwalniać tempa, już od marca wystartował z wiosenną ramówką, a w niej oprócz nowości, stacja przygotowała dla widzów kontynuacje polskich formatów.

 

(Dane: NAM, SHR%, m16-49, c50+, 01.04.2014-10.03.2015)

 

Od kwietnia na antenę trafi nowy program JAK Z NICZEGO ZROBIĆ COŚ. W programie widzowie dowiedzą się jak można w ciekawy i kreatywny sposób wykorzystać rzeczy, które nas otaczają. Prowadzący Mateusz Skulimowski udowodni, że w domowym zaciszu każdy jest w stanie zbudować przedmioty, które będą przydatne i użyteczne, a ich samodzielne wykonanie będzie dużo tańsze niż kupno gotowych produktów.

Premiera: kwiecień 2015

 

Kolejną nowością w ramówce jest LEPSZY CWANIAK, program o wszystkich wymiarach oszczędzania, w którym widzowie dowiedzą się jak w prosty sposób zminimalizować ilość zbędnych wydatków. Ile każdy z nas jest w stanie odłożyć pieniędzy do domowego budżetu oraz jak legalnie uniknąć niepotrzebnych opłat? Odpowiedzi na te pytania tylko w TVN Turbo!

Premiera: kwiecień 2015

 

W ramówce stacji nie może zabraknąć znanych polskich kontynuacji. Od 1 marca widzowie mają okazję oglądać 2 serię programu K2 – KIEROWCÓW DWÓCH, którego gospodarze Tomasz Kuchar i Kuba Bielak pokazują, jak sprawnie i bezpiecznie czerpać przyjemność z jazdy samochodem. Drugi premierowy odcinek formatu osiągnął bardzo wysoki udział na poziomie 5,9% SHR% w grupie mężczyzn 16-49 z wyższymi dochodami.

 

Emisja programu w każdą sobotę o godz. 17.00

 

(Dane: NAM, SHR%, m16-49, 3500+, 07.03.2015)

 

Jeden z flagowych programów na antenie powraca z 14. serią! Patryk Mikiciuk, Jarek Maznas i Rafał Jemielita, wspomagani przez gospodarza studia Marcina Prokopa z właściwym sobie wdziękiem będą testować i porównywać auta praktycznie wszystkich klas w pomysłowych i widowiskowych sprawdzianach. W AUTOMANIAKU z pewnością każdy widz znajdzie coś dla siebie! Udział premiery drugiego odcinka wyniósł 5,9% SHR%. Program odnotowuje także wysoki wynik dopasowania AFF IX = 223 w grupie mężczyzn z wyższymi dochodami.

 

Emisja programu w każdą niedzielę o godz. 11.30.

 

(Dane: NAM, ADEX, SHR%, m16-49, 3500+, 01-08.03.2015)

 

Wśród widzów TVN Turbo nie słabnie zamiłowanie do klasycznej motoryzacji oraz nostalgia za czasami minionymi, stąd w wiosennej ramówce wracają LEGENDY PRL. W programie prowadzący Patryk Mikiciuk przybliża widzom historię pojazdów, które królowały niegdyś na naszych drogach. W szesnastej serii widzowie będą mieli okazję zobaczyć m.in. takie unikatowe modele jak Polonez Jamnik czy też Fiat 126p przerobiony na... amfibię! Premierowy odcinek serii osiągnął udział 4,9% SHR% w grupie mężczyzn z wyższymi dochodami, co świadczy o niesłabnącej popularności tego formatu.

 

Emisja programu w każdą niedzielę o godz. 12.45.

 

(Dane: NAM, SHR%, m16-49, 3500+, 01.03.2015)

 

Fanów wszelkiej maści gadżetów z pewnością ucieszy fakt, że w wiosennej ramówce znalazło się miejsce dla czwartej serii NOWEGO GADŻETU. Kuba Klawiter z nieocenioną pomocą Marceliny Zawadzkiej sprawdzi, jakimi urządzeniami i narzędziami warto się zainteresować, a od których lepiej trzymać się z daleka. Pierwszy premierowy odcinek osiągnął bardzo dobry wynik – aż 6,2% SHR w grupie mężczyzn z większych miast.

Emisja programu w każdą niedzielę o godz. 13.15

 

(Dane: NAM, SHR% m16-49, c50+, 01.03.2015)