Wielkie emocje gwarantowane! Finałowe SGP w Toruniu w sobotę w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze

Czy Bartosz Zmarzlik po raz czwarty w karierze i drugi z rzędu zostanie indywidualnym mistrzem świata na żużlu? Odpowiedź już w sobotę podczas Grand Prix Polski w Toruniu. Transmisja finałowej rundy SGP od 18:35 w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze. 

Przed ostatnią rundą rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu Bartosz Zmarzlik ma sześć punktów przewagi nad Fredrikiem Lindgrenem. Polak miał szansę na zdobycie czwartego tytułu już podczas Grand Prix w Vojens, ale został zdyskwalifikowany, co wykorzystał jego najgroźniejszy rywal, zajmując w Danii drugie miejsce. Losy mistrzostwa rozstrzygną się więc na torze w Toruniu. 

Finałowa runda Speedway Grand Prix będzie transmitowana w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV, dzięki czemu wszyscy fani żużla w Polsce będą mogli kibicować Bartoszowi Zmarzlikowi w walce o kolejne mistrzostwo świata. Relacja dostępna będzie również na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze. Rywalizację skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. W studiu prowadzonym przez Sebastiana Szczęsnego wystąpią Piotr Protasiewicz, Janusz Kołodziej i Rafał Lewicki. Reporterką w Toruniu będzie Marcelina Rutkowska-Konikiewicz. ​Już o 12:55 w Eurosporcie 1 i Playerze rozpocznie się transmisja kwalifikacji poprzedzających Grand Prix w Toruniu.