Wielki żużel dla wszystkich! Transmisja SGP Polski w Gorzowie w sobotę w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze

Rywalizacja o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu ponownie zagości na ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV! W sobotę wszyscy fani żużla będą mogli obejrzeć piątą rundę cyklu Speedway Grand Prix. Transmisja zawodów w Gorzowie od 18:30 w TTV oraz Eurosporcie Extra w Playerze.SGP Gorzowa to kolejne wielkie wydarzenie sportowe transmitowane na otwartych kanałach Grupy TVN. W ostatnich miesiącach lider rynku telewizyjnego w Polsce relacjonował m.in. Puchar Świata w skokach narciarskich, finał Roland-Garros kobiet i mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Transmitowane w TTV Speedway Grand Prix Warszawy cieszyło się najwyższą oglądalnością SGP w Polsce od 20 lat. Rywalizacja na Stadionie Narodowym przyciągnęła przed telewizory blisko pół miliona osób.

Już w sobotę żużel na najwyższym poziomie powróci na ogólnodostępną, bezpłatną antenę TTV. O 18:30 rozpocznie się transmisja piątej rundy indywidualnych mistrzostw świata – SGP Polski w Gorzowie. Zawody dostępne będą także w Eurosporcie Extra w Playerze, gdzie miłośnicy żużla będą mogli cieszyć się transmisją bez reklam, dodatkowymi ujęciami, w tym z parku maszyn. O 13:00 Eurosport Extra pokaże także kwalifikacje.

Jednym z największych faworytów rywalizacji będzie Bartosz Zmarzlik. Lider cyklu zna tor w Gorzowie na wylot i już dwukrotnie wygrał na nim rundę SGP. Po czterech rundach drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Maciej Janowski. Patryk Dudek – triumfator SGP w Teterowie – jest ósmy.

Kolejną odsłonę walki o tytuł najlepszego żużlowca świata prosto ze stadionu skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki. W studiu w Gorzowie gośćmi Marcina Kuźbickiego będą Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Z kolei rozmowy z bohaterami wieczoru przeprowadzi Sebastian Szczęsny.

Kalendarz Speedway Grand Prix 2022:

  • 25 czerwca, Gorzów Wielkopolski (Polska)
  • 13 sierpnia, Cardiff (Wielka Brytania)
  • 27 sierpnia, Wrocław (Polska)
  • 10 września, Vojens (Dania)
  • 17 września, Malilla (Szwecja)
  • 1 października, Toruń (Polska)
  • 5 listopada, GP Oceanii

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielami Biura Reklamy TVN Media i zapoznania się z ofertą współpracy komercyjnej. Wśród dostępnych możliwości między innymi:
- Spoty przy transmisji rozgrywek live SGP 2022 na antenie TTV
- Sponsoring na antenach TVN Grupa Discovery (TVN, TTV, TVN24 i TVN TURBO, EUROSPORT 1,2)
- Szeroki pakiet digital na www.eurosport.tvn24.pl