Wielki hit Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w czwartek w Eurosporcie 1 i Playerze

W najbliższej kolejce Ligi Mistrzów Orlen Wisła Płock podejmie jedną z najlepszych drużyn Europy – Barcelonę. Starcie Nafciarzy z etatowymi uczestnikami Final Four już w czwartek od 20:30 w Eurosporcie 1 i w Playerze. 

Po sześciu kolejkach Ligi Mistrzów Orlen Wisła Płock zajmuje przedostatnie miejsce w grupie z jednym zwycięstwem i pięcioma porażkami na koncie. Przed Nafciarzami dwa ogromne wyzwania, czyli mecze z najlepszym zespołem grupy B, Barceloną. Drużyna z Katalonii, która od sezonu 2018/19 nieprzerwanie dociera do Final Four Ligi Mistrzów, wygrała do tej pory pięć meczów i doznała jednej porażki. Czy Orlen Wisła Płock będzie w stanie sprawić niespodziankę i pokonać faworytów? Transmisja meczu 6. kolejki Ligi Mistrzów już w czwartek od 20:30 w Eurosporcie 1 i Playerze. Mecz skomentują Piotr Karpiński i Krzysztof Bandych. Wydarzenia z hali w Płocku relacjonować będą Iwona Niedźwiedź i Michał Zołoteńko.

Przed meczem w Płocku swoje spotkanie 7. kolejki rozegra Industria Kielce. Mistrzowie Polski po trzech zwycięstwach, remisie i dwóch porażkach zajmują czwarte miejsce w grupie A. Najbliżsi rywale kielczan, czyli zespół HC Zagrzeb jest szósty (dwa zwycięstwa, remis, trzy porażki). Transmisja spotkania z komentarzem Michała Wszołka i Michała Świrkuli rozpocznie się w czwartek o 18:30 w Eurosporcie 1 i w Playerze.