WE WRZEŚNIU DOMO+ POKAZUJE JAK PIĘKNIE MIESZKAĆ

CUDOTWÓRCY 7

Jonathan i Drew Scott po raz kolejny podejmują się znalezienia zaniedbanych posiadłości i przerobienia ich na wspaniałe domy marzeń.

Po udanych renowacjach na terenie Atlanty, Toronto i innych miast, w siódmym sezonie gospodarze programu działają w okolicach Nashville i pomogą kolejnym parom, które chcą spełnić swoje marzenia o wyśnionej nieruchomości. Bracia pracują na stuletnich rezydencjach jak i wyruszają na pomoc w przystosowaniu domu dla niepełnosprawnego dziecka.
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 10 WRZEŚNIA, GODZ. 20:10

NOWY TARAS OD ZARAZ 3

W trzecim sezonie Nowy taras od zaraz Paul Lafrance wraca ze zdwojoną siłą i znów zabiera się za tarasy, które pozostawiają wiele do życzenia.

Wszystkie ręce na pokład, a może raczej na taras! Ekipa programu Nowy taras od zaraz zakasa rękawy do roboty przy tarasie, który ma łączyć zainteresowania miłośniczki jogi jak i jej partnera myśliwego. Brzmi zwariowanie? Nie ma sprawy, ekipa podejmie się każdego zadania, jak szalone by ono nie było!
Premiera: PIĄTEK, 20 WRZEŚNIA, GODZ. 21:00 

LUKSUSOWE DOMY Z OMENĄ

„Luksusowe domy z Omeną” to pierwszy program, prezentujący najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej niesamowite projekty domów w Polsce.

Omenaa Mensah porozmawia z architektami, inwestorami, aby poznać ich inspiracje, rozwiązania. Dowie się jak spełniać architektoniczne marzenia i ile one kosztują. „Luksusowe domy z Omeną” to program o miejscach, które istnieją nie tylko w komputerach kreatywnych grafików!
PREMIERA: SOBOTA, 21 WRZEŚNIA GODZ. 17:30

REMONT W 48H 8

Zazwyczaj, kiedy ktoś myśli o remoncie, wywołuje on niemiłe uczucia.. A to ze względu na czasochłonność, koszty i nawał pracy. Jednak nie zawsze musi tak być.

W każdym odcinku Tomasz Pągowski udowadnia, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego. Wraz z prowadzącym widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiana jest propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu zaledwie 48 godzin!
PREMIERA: ŚRODA, 18 WRZEŚNIA, GODZ. 21:30

Domo+ to pierwszy polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, który przyciąga przed telewizory atrakcyjną kobiecą widownię! W grupie kobiet z miast udział Domo+ wzrósł o 45% RDR! Dobrze dobrana oferta programowa gwarantuje wysoki indeks dopasowania wśród miejskich kobiet: AFF 324 (W 25-54 50K+) z wyższym wykształceniem: AFF 337 (W 16-49 Edu High) i zajmujących wysokie stanowiska: AFF 333 (W 20-59 TOP MANAGMENT).

Dane: NAM, SHR%, I-VII 2019 vs I-VII 2018, W16-49 50k+; AFF vs A16-49 I-VII  2019, AFF  vs A16-49, 06:00-25:59.