Wczesna jesień w Fightklubie z galami ONE i BKFC!

 

Trzy widowiska spod znaku ONE przygotował we wrześniu i październiku Fightklub. Każda z gal zapowiada się ekscytująco, a o dawce emocji niech świadczy fakt, że już podczas pierwszej z nich zaplanowano aż trzy pojedynki o mistrzostwo świata! Poza MMA na najwyższym poziomie jesienią fani sportów walki zobaczą na antenie stacji także znakomitą galę walk na gołe pięści – BKFC 22!

Pierwsza z trzech wspomnianych gal ONE Championship odbędzie się 24 września. Na widowisku zatytułowanym Revolution w starciu wieczoru o pas mistrza świata w wadze lekkiej powalczą Christian Lee i Ok Rae Yoon. Także w Singapurze o tytuły mistrza świata rywalizować będą: Capitan z Mehdim Zatoutem w wadze koguciej w kick-boxingu oraz Josua Pacio z Yosuke Sarutą w MMA w wadze słomkowej. Jeśli dodać do tego, że w karcie wystąpi również były czempion ONE, Martin Nguyen, ułoży się main event, jakiego podczas jednej gali kibice nie mieli okazji oglądać już dawno!

Kolejne show spod znaku ONE skrojone zostanie specjalnie pod kibiców kick-boxingu, 15 października podczas ONE: First Strike wystąpią bowiem największe gwiazdy tej dyscypliny. Ozdobą gali będzie turniej z czterema walkami w wadze piórkowej, największe emocje wzbudza jednak pojedynek o mistrzostwo świata, w którym legendarny, uznawany na najlepszego kick-boxera w historii, Giorgio Petrosyan zmierzy się ze wschodzącą gwiazdą dyscypliny, Superbonem. A to jeszcze nie wszystko, bo na 29 października ONE przygotowało kolejną niespodziankę pod roboczym tytułem NextGen.

Jesienią Fightklub będzie często gościł w Japonii, zawita jednak również z kamerami na drugą półkulę, do Chandler w Arizonie, aby pokazać na żywo kolejną galę Bare Knuckle Fighting Championship. Już 22 października odbędzie się kolejne show najsłynniejszej i najbardziej prestiżowej organizacji w walkach na gołe pięści. Szczegóły wydarzenia niebawem.