WAŻNE TEMATY I MNÓSTWO INSPIRACJI W RAMÓWCE TVN STYLE

W TVN Style chcemy być blisko widzów, inspirować, pokazywać niezwykłe miejsca i wyjątkowych ludzi. Tworzymy przestrzeń, w której każda z naszych widzek może czuć się wyjątkowa i zrozumiana. Zachęcamy do dbania o siebie i otaczającą nas przestrzeń, pomagamy wprowadzać zmiany, dzięki którym stajemy się szczęśliwsze, a nasze życie zyskuje na jakości. To wszystko sprawia, że kanał jest szczególnie atrakcyjny dla dorosłych widzek z miast –  udział stacji w grupie W 16-49 c50+ to SHR=0,93% i AFF=165.

Wiosna w TVN Style rozpoczęła się wraz ze startem wielu nowych pozycji programowych: „Inspirujące kobiety” – autorski program naszej ulubionej dziennikarki,  Doroty Wellman; „Rośliny dla zielonych” – program z nową prowadzącą, pasjonatką natury, Magdą Psiuk, czy „Zrób coś z tym dzieckiem” – poradnikowy format z psycholożką Ewą Narkiewicz-Nejno. Dzięki nowościom programowym, nasze widzki już po raz kolejny mają okazję poznać niesamowite, ciekawe kobiety i ich historie. Mogą przyjrzeć się ich życiu i podpatrzeć, jak radzą sobie z codziennością. W nowych programach nie brakuje inspiracji, porad, mnóstwa patentów, a także wielu wzruszeń oraz emocji. Nowe odcinki znajdą się także w czerwcowej ramówce!

Inspirujące kobiety
Emisja: poniedziałek, godz. 22:25

W kwietniu, po latach przerwy, do TVN Style powróciła uwielbiana przez kobiety w całej Polsce Dorota Wellman. Dziennikarka słynąca z niesamowitej umiejętności prowadzenia inspirujących i ważnych rozmów, w autorskim programie „Inspirując kobiety” zaprasza bohaterki, które postanowiły swoje życie zbudować wokół wartości, które wyznają i którymi chcą się dzielić. Wśród nich znalazła się między innymi była uczestniczka konkursów piękności – aktualnie pracująca jako ratowniczka medyczna w jednym ze Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych. Program to niesamowita okazja, aby poznać niesamowite i prawdziwe historie kobiet, które żyją obok nas. Program został ciepło przyjęty przez widzki, czego potwierdzeniem są bardzo dobre wyniki oglądalności. Dotychczas wyemitowane odcinki odnotowały w grupie kobiet z miast wynik SHR=1,04% oraz AFF=176.

Zrób coś z tym dzieckiem
Emisja: wtorek, godz. 22:25

Premierowy cykl TVN Style przychodzi z pomocą rodzicom, którzy pragną dbać o prawidłowy rozwój swoich pociech, a także tym, którzy potrzebują profesjonalnej porady, ponieważ przerosły ich problemy, z którymi mierzą się w swoich domach. Program przynosi widzom bardzo szeroką wiedzę o budowaniu dobrych kontaktów z dziećmi na każdym etapie ich rozwoju. Pomaga zapobiegać wielu wychowawczym kłopotom i rozwiązywać te już istniejące. Prezentuje konkretne, różnorodne metody pracy z popularnymi i nietypowymi problemami. Pomaga pozbyć się stresu, żyć w harmonii i odczuwać radość życia zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Odcinki, które dotychczas zostały wyemitowane uzyskały w grupie kobiet z miast wysoki udział - SHR=1,43% oraz AFF=195.

Rośliny dla zielonych
Emisja: sobota, godz. 15:00

Nowa prowadząca, Magda Psiuk, to pasjonatka natury oraz właścicielka firmy, która przekształca mieszkania, biura i sklepy w zielone oazy. Dzięki doświadczeniu, wie wszystko o kompozycji, aranżacji, kolorach i roślinach. W swoim programie pokazuje jak samodzielnie wykonać niektóre elementy dekoracyjne na taras oraz udowodnia, że nie trzeba na to wszystko wydawać fortuny. W programie pokazujemy także, jak można wprowadzić w domu małe, ekologiczne zmiany! Odcinki premierowe tego przepełnionego roślinami formatu odnotowały dotychczas bardzo dobre wyniki w grupie kobiet z miast, udział SHR=1,22% i AFF=157.

DANE: NAM, 01.03-17.05.2021; SHR%; W16-49 c50+; AFF vs A16-49.