WAKACYJNE NOWOŚCI W TVR!

W wakacyjnej ramówce TVR pojawiły się aż 3 nowości programowe!
Pierwsza z nich to coś dla fanów wędkarstwa. Program Rybalizacja opowiada o śmiałych kobietach kochających łowienie ryb. Bohaterki programu podejmują lokalnych mężczyzn w cotygodniowych wędkarskich walkach. Każdego tygodnia, uczestników Rybalizacji czekają nowe wyzwania w nowych miejscach i z innym okazem do zdobycia!

 Kolejna nowość, która zagościła na kanale TVR do Projekt Zambezi. Program przedstawiający zmagania ekonomisty, budowniczego, kucharza i prezentera telewizyjnego, których wspólnym marzeniem jest wybudowanie 5-gwiazdkowego hotelu w środku afrykańskiego lądu! Projekt Zambezi to prawdziwe budowlane wyzwanie. Zmagania z dziką zwierzyną, niekończąca się biurokracja i brak materiałów budowlanych to tylko niektóre z trudności, jakie ich czekają.

Trzecia nowość to polski program BCRec On Tour, pokazujący wyprawę czwórki niedoświadczonych chłopaków po szkockich Highlandach. Bohaterowie programu na co dzień prowadzą siedzący tryb życia, nigdy nie uprawiali trekkingu a w ciągu miesiąca spontanicznie zorganizowali wyprawę. Oprócz bardzo ciężkich plecaków, namiotów wzięli ze sobą sprzęt video oraz drona, którym uwiecznili swoją wyprawę. Piękne widoki, skrajne emocje, ekstremalna pogoda to w wielkim skrócie to co można zobaczyć w tym programie.

TVR to kanał o charakterze familijnym kierowany do widzów lubiących zdrowy styl życia na łonie natury. TVR prezentuje programy lifestylowe, przyrodnicze, podróżnicze i rozrywkowe dzięki czemu każdy widz znajdzie tu coś dla siebie.

TVR to kanał świetnie dopasowany do atrakcyjnych kobiecych grup widzów:  kobiet z dochodami 2 tys + AFF 145 oraz kobiet zamieszkujących miasta 50 tys + AFF 269.

Źródło: NAM, Q2 2017, AFF vs. All 16-49