Wakacje z galami sportów walki na żywo w Fightklubie!

Sierpień w Fightklubie zapowiada się niezwykle intrygująco! Tylko w tym jednym miesiącu na kibiców sportów walki czekają trzy gale ONE Championship, a także widowiska spod znaku Combate Global, Bare Knuckle Fighting Championship i Round Zero Fight Night!
 
Jak zawsze wielkie emocje towarzyszyć będą galom organizowanym przez ONE Championship. Jeszcze w te wakacje zaplanowane zostały aż trzy odsłony show pod jednym wspólnym tytułem ONE Battleground, najbliższe z nich już 30 lipca. Podczas gali w Singapurze dojdzie do długo wyczekiwanego epickiego starcia, w którym zmierzą się legendy organizacji, Sam-A Gaiyanghadao i Prajanchai P.K.Saenchaimuaythaigym. Pierwszy z nich to posiadacz trzech różnych pasów ONE, który podczas gali Battleground bronił będzie mistrzowskiego tytuł w Muay Thai w wadze słomkowej. Odebrać spróbuje mu go dużo młodszy, ale również bardzo doświadczony i utytułowany fighter w Tajlandii. Podczas tej samej gali był mistrz świata dwóch dywizji ONE, Aung La N Sang, zmierzy się ze znakomitym Brazylijczykiem Leandro Ataidesem, a swoje ogromne umiejętności zaprezentują supergwiazdy kickboxingu, Sitthichai i Tayfun Ozcan. Gala Battleground już 30 lipca o godz. 14.30 na żywo w Fightklubie. O tej samej porze stacja transmitowała będzie również kolejne odsłony Battleground – drugą 13 sierpnia i trzecią 27 sierpnia.


Wielkich emocji spodziewać możemy się również po transmitowanej w Fightklubie 1 sierpnia (od godz. 23:00) gali Combate Global, której głównym punktem będzie turniej wagi lekkiej z udziałem czterech znakomitych fighterów, Sebastiana Santany Guedesa z Hiszpanii, Francuza Maxime Giacalone, Irlandczyka Patricka Lehanego i Włocha Gianluci Roccy. Rywalizować będą oni system pucharowy, w półfinałach i finale, a zwycięzca całego turnieju oprócz samej wygranej, wywalczy również przepustkę do legendarnego finału Combat Cup, w którym do zdobycia będzie nagroda 100 000 dolarów!


W drugiej połowie sierpnia dawkę emocji znajdą dla siebie w Fightklubie także kibice pięściarstwa. Stanie się tak dzięki kolejnej transmisji z Meksyku z gali Round Zero Fight Night oraz z Bare Knuckle Fighting Championship, którą Fightklub pokaże na żywo 20 sierpnia od godz. 2.00. Walki na gołe pięści to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin ostatnich miesięcy, przyciągająca coraz większe nazwiska znane wcześniej z oktagonów MMA czy bokserskich ringów. BKFC znakomicie wpisuje się w trend szybkich, emocjonujących i trzymających w napięciu pojedynków. Jak mocno rozwinęła się ta dyscyplina i jaką popularnością cieszy się w Stanach Zjednoczonych, kibice będą mogli się przekonać już 20 sierpnia podczas kolejnej transmisji gali Bare Knuckle Fighting Championship!