W SIERPNIU W PLANETE+ NOWY SEZON „POLSKA Z GÓRY. ZAMKI, DWORKI, PAŁACE”

Już od 30 sierpnia na antenie Planete+ drugi sezon autorskiego programu „Polska z góry. Zamki, dworki, pałace”. Seria, dzięki której widzowie zobaczą polskie zamki, dwory i pałace z lotu ptaka!

POLSKA Z GÓRY. ZAMKI, DWORKI, PAŁACE 2

Ponownie poszybujemy nad Polską, by z lotu ptaka spojrzeć na zamki obronne królów i książąt, pałace magnackich rodów, szlacheckie dwory i dworki. Odwiedzimy Kujawy, Mazowsze, Podlasie, Świętokrzyskie i kilkadziesiąt innych miejsc. Pięknym zdjęciom towarzyszy wciągająca opowieść o życiu dawnych właścicieli prezentowanych obiektów. Kamera zagląda także do wnętrz, wychwytując najciekawsze detale.

EMISJA: OD 30 SIERPNIA, PON. GODZ. 18:30

Ponadto obecnie na antenie „Ścieżki Sacrum” -  seria dokumentalna przedstawiająca  światowe centra duchowości:

ŚCIEŻKI SACRUM

Pięć dotknięć sacrum na różnych kontynentach i w różnych religiach. Jak człowiek obcuje ze świętymi dla siebie sferami? Błyskotliwa seria, która przedstawia różne rodzaje duchowości na przykładzie obcowania z naturą, medytacji, wędrówki, ciszy i obcowania z pięknem. Ludzie wyrażają swoją odwieczną potrzebę kontaktu z sacrum na wiele sposobów. Autorzy serii towarzyszą im w tym doświadczeniu.

EMISJA: W KAŻDĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ, GODZ. 17:00

Planete+ to kanał dokumentalny, którego wyróżnia bogactwo i różnorodność tematów, od sportów ekstremalnych i szokujących biografii, przez zagadki historii i zjawiska popkulturowe, aż po zachwycającą przyrodę i niezwykłe podróże. Stacja nie boi się poruszać tematów bliskich ludziom, dlatego idealnie trafia w gusta miejskiej, wykształconej widowni generując wysokie parametry mediowe: AFF 244 (mieszkańcy miast powyżej 100 tys.) i AFF 328 (widzowie z wyższym wykształceniem).

DANE: NAM, H1 2021, AFF M25-54 Edu High, A30-59 C100K+ vs A16-49.