W PLANETE+ NOWY SEZON PROGRAMU „POLSKA Z GÓRY 5”!

7 czerwca na kanale Planete+ wystartował nowy sezon programu „Polska z góry 5”. To już piąty raz kiedy autorzy serii zabierają widzów w podróż, dzięki której mogą ujrzeć Polskę z szerszej, podniebnej perspektywy!

POLSKA Z GÓRY 5

W piątym sezonie autorzy serii prezentują mniej popularne turystycznie, choć godne bliższego poznania regiony. Polecimy nad malownicze Góry Sowie, Rudawy Janowickie i Bory Tucholskie. Zobaczymy Wielkopolski Park Narodowy, Sądecczyznę, okolice Krakowa, Łodzi i Warszawy. Poszybujemy z biegiem Warty, Odry i Narwi. Pięknym zdjęciom tradycyjnie towarzyszyć będzie ciekawa narracja o historii i współczesności.

EMISJA: W KAŻDY PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:30

Ponadto Planete+ w czerwcu prezentuje filmy dokumentalne z cyklu biografie:

TOM CRUISE. WIECZNIE MŁODY

Zbliża się do sześćdziesiątki i uchodzi za hollywoodzkiego Doriana Graya. Choć występuje przed kamerą od ponad czterech dekad, zdaje się aktorem bez jednej zmarszczki. Jednak któż nie jest bez skazy? Przed Wami Tom Cruise, który pod zniewalającym uśmiechem musi czasem ukrywać kwaśny grymas bohatera tabloidowych plotek.

EMISJA: 19 CZERWCA, PIĄTEK GODZ. 22:00

KIRK DOUGLAS – AKTOR NIEPOKORNY

Dokumentalna biografia jednego z największych gwiazdorów Hollywood, laureata Oscara za całokształt twórczości. Kirk Douglas to uosobienie spełnionego, amerykańskiego snu. Chłopak, który dorastał w dotkliwej biedzie, postanowił zostać aktorem. Zaszedł na sam szczyt sławy, grając twardzieli w westernach. A jednak nie osiadł na laurach, lecz szukał spełnienia w mniej komercyjnych produkcjach.

EMISJA: 26 CZERWCA, PIĄTEK GODZ. 22:00

Planete+ to kanał, który wyróżnia się bogactwem i różnorodnością prezentowanych tematów, od sportów ekstremalnych i szokujących biografii, przez zagadki historii i zjawiska popkulturowe, aż po zachwycającą przyrodę i niezwykłe podróże. W okresie III-V 2021 udział Planete+ w komercyjnej miejskiej grupie wzrósł o 55,0% SHR RDR. Stacja idealnie trafia w gusta widowni z miast AFF 200, zajmującej wysokie stanowiska AFF 228 oraz z zarobkami powyżej 3500 zł AFF 184.

DANE: NAM III-V 2021 vs III-V 2020, SHR% A16-49 C50K+; AFF A25-54 C50K+, A25-54 Top Management, A25-54 inc. > 3500 vs A 16-49; 06:00:00-25:59:59.