W PAŹDZIERNIKU DOMO+ OZDABIA WNĘTRZA KOLOROWYMI TKANINAMI!

Domo+ to kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni domowej - dostarcza praktyczne wskazówki i inspiracje do zmiany wnętrz i ogrodów, pokazuje prawdziwe historie, a także ukazuje miejsca dostępne dla niewielu - domy gwiazd, luksusowe posiadłości i zdumiewające hotele. Stacja przyciąga przed telewizory atrakcyjną kobiecą widownię z miast AFF 341 (W25-54 50K+) z wyższym wykształceniem AFF 314 (W20-54 Edu High), a także widzów zajmujących wysokie stanowiska AFF 425 (W 20-59 Top Managment). Z końcem trzeciego kwartału kanał Domo+ również daje o  sobie znać - W kobiecej grupie komercyjnej mamy do czynienia z 21% wzrostem SHR! (Q3 2019 vs. Q3 2018).

TKANINOWE KREACJE

Mieniący się wieloma barwami program telewizyjny prowadzony przez eksperta od urządzania wnętrz – Artura Indykę.

Jak w szybki sposób dokonać metamorfozy przestrzeni? Możliwości aranżacji pokaże prowadzący, który wykorzysta tkaniny dekoracyjne, użytkowe, ozdobne, zasłony, dywany i wiele innych, by dokonać spektakularnych metamorfoz wnętrz. Jak je rozświetlić, powiększyć, ożywić i nadać niepowtarzalny charakter? Tego widzowie dowiedzą się w programie „TkaniNOWE kreacje”.
PREMIERA: NIEDZIELA, 6 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 18:00

POKOCHAJ SWÓJ OGRÓD 5

W piątej serii „Pokochaj swój ogród”  spotkamy Alana Titchmarsha i jego zespół, podróżujących po Wielkiej Brytanii i dokonujących niezwykłych metamorfoz ogrodów!

O ogrodniczym hicie stanowi połączenie praktycznej wiedzy, wskazówek ekspertów i artystycznych inspiracji. Piękny ogród może mieć każdy, zarówno doświadczony ogrodnik jak i nowicjusz. Seria piąta programu łączy ze sobą elementy projektowania ogrodów i hodowli roślin z niesamowitymi historiami interesujących osób, dzięki czemu program porusza serca widzów. W tej serii ekipa Alana wraca do hospicjum miesiąc po transformacji ogrodu. Jak wygląda teraz? Przekonajcie się sami, oglądając piątą serię „Pokochaj swój ogród”!

PREMIERA: CZWARTEK, 3 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:30

DALEKO OD MIASTA 6

Zapełniony kalendarz nie przewiduje czasu na chorobę, a budzik przypomina o kolejnym dniu pracy. A gdyby tak wszystko rzucić i rozpocząć nowe życie z dala od korków i pośpiechu?

Prowadząca program Natalia Sosin – Krosnowska kolejny rok odwiedza ludzi, którzy mieli odwagę porzucić życie w mieście. Historie bohaterów pokazują, że warto szukać swojego szczęścia, nawet jeśli są to decyzje trudne i wymagające odwagi. Wyprowadzka na wieś to nie tylko spokój, cisza i sielankowe życie, ale również próba dostosowania się do zupełnie innych realiów.

PREMIERA: SOBOTA, 5 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 18:00

WIELKIE PROJEKTY 16

Prezenter Kevin McCloud śledzi najbardziej ambitne brytyjskie projekty architektoniczne. W nowej serii zobaczymy oryginalne domy zbudowane przez nieustraszonych projektantów!

W kolejnej serii programu McCloud zabierze nas w podróż po zabytkowym hrabstwie Buckinghamshire, gdzie stoi  rozpadający się osiemnastowieczny zamek. Okazuje się, że można go  odrestaurować i przerobić na dom rodzinny, dając mu nowe życie. Wybierzemy się też na plażę, gdzie zobaczymy dom ze stali i szkła projektu jednego z surferów. Kevin McCloud po raz kolejny będzie dzielił bóle porażki i świętował triumfy tych, którzy próbują stworzyć niezwykłe miejsca do życia.

PREMIERA: SOBOTA, 5 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:00

Dane: NAM, SHR%, VII-IX 2019 vs. VII-IX 2018, W25-54 C50+; AFF vs. A16-49 VII-IX 2019, 06:00-25:59.