W CZERWCU CANAL+ KUCHNIA PROMUJE ZDROWY STYL ŻYCIA!

W czerwcu CANAL+ KUCHNIA zaprezentuje widzom programy promujące zdrowy tryb życia. Od poniedziałku do piątku  o godz. 16:00  Adrian Richardson oraz Zoe Bingley-Pullin w swoim programie „Żołądek czy rozsądek” będą przekonywać widzów do swojej wizji gotowania. 19 czerwca widzowie poznają hotel Galii Grainger, do którego przyjeżdżają osoby, chcące zrzucić zbędne kilogramy - „Slimmeria – hotel, który Cię odchudzi”. Następnie CANAL+ KUCHNIA przeniesie widzów do niebieskich stref, gdzie ludzie żyją długo i zdrowo. Zapraszamy!

ŻOŁĄDEK CZY ROZSĄDEK? 7

Twórcy programu przeciwstawiają sobie dwa punkty widzenia i zasięgają opinii ekspertów reprezentujących odmienne stanowiska. Zagłębiają się w konflikt, który dotyczy każdego, kogo choć odrobinę obchodzi to, co zjada. W programie niezmiennie Adrian Richardson oraz Zoe Bingley-Pullin będą starali przekonać się nawzajem do swoich racji. Widzowie serii sami muszą podjąć bitwę między rozumem, a żołądkiem i odpowiedzieć na pytanie – jaki styl życia i żywienia wybierają.

EMISJA: OD 11 CZERWCA, PON-PT., GODZ. 16:00

SLIMMERIA – HOTEL, KTÓRY CIĘ ODCHUDZI

Slimmeria Retreat to hotel w Battle, w Anglii, którego właścicielka Galia Grainger znana ze swoich bezkompromisowych metod, dba o to, żeby kuracjusze wyjechali z hotelu lżejsi o parę kilogramów. Detoksykacja, dużo ruchu, ściśle nadzorowana rutyna, wegańska kuchnia i jakościowy odpoczynek to podstawowe założenia spektakularnej diety.

EMISJA: 19 CZERWCA, SOBOTA, GODZ. 18:30

NIEBIESKIE STREFY DŁUGOWIECZNOŚCI

Blue Zones - czyli części świata, gdzie ludzie żyją zdrowiej i dożywają rekordowego wieku. Jest ich na świecie kilka - Okinawa, Sardynia, Kostaryka, Grecja. Dokumentalna próba odpowiedzi, dlaczego to właśnie tam ludzie żyją najdłużej i najdłużej zachowują zdrowie. Proste, pogodne, inspirujące.

EMISJA: 20 CZERWCA, NIEDZIELA, GODZ. 14:30

CANAL+ KUCHNIA to kanał kulinarny, który dostarcza inspiracji zarówno początkującym pasjonatom gotowania, jak wytrawnym adeptom tej sztuki. Ideą kanału jest poszerzanie kulinarnych horyzontów i promocja zdrowego stylu życia, dlatego na antenie prezentuje tajniki kuchni roślinnej i dania, które pomagają jak najdłużej zachować sprawność i formę.

Widzowie CANAL+ KUCHNIA to atrakcyjne grupy kobiet: z miast AFF Ix 253 (W20-59 C50K+), z wyższym wykształceniem AFF Ix 270 (W20-59 Edu High) oraz z zarobkami powyżej 3500 zł AFF Ix 174 (W20-59 inc. >3500).

DANE: NAM; I-IV 2021 AFF vs A16-49; 06:00:00-25:59:59.