TYLKO W EUROSPORCIE 1 KIBICE OBEJRZĄ NIE TYLKO KONKURSY SKOKÓW NARCIARSKICH, ALE TAKŻE KWALIFIKACJE, A WSZYSTKO TO Z NAJLEPSZYM KOMENTARZEM!

Najbliższe tygodnie i miesiące stoją w Eurosporcie 1 pod znakiem rywalizacji w skokach narciarskich, biathlonie, narciarstwie alpejskim i biegach narciarskich. Oprócz zawodów Pucharu Świata m.in. w Zakopanem czy morderczego cyklu Raw Air, kibiców czekają także mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld, w biathlonie w Oestersund i w narciarstwie alpejskim w Ore. Tylko w Eurosporcie 1 kibicie obejrzą nie tylko konkursy skoków narciarskich, ale także kwalifikacje, a wszystko to z najlepszym komentarzem!
Skoki narciarskie

Zakopane, 18-20 stycznia

W ubiegłym roku polscy kibice mogli cieszyć się ze zwycięstwa biało-czerwonych w konkursie drużynowym na Wielkiej Krokwi, a dzień później przecierali oczy ze zdumienia, gdy Kamil Stoch nie awansował do drugiej serii zawodów indywidualnych. W tym roku mamy nadzieję na powtórkę w drużynówce i polskie podium w konkursie indywidualnym!

Raw Air, 8-17 marca

10 dni skakania z rzędu na norweskich skoczniach to najbardziej wyczerpujący maraton z Pucharze Świata! Jedynie w Eurosporcie kibice będą mogli obejrzeć wszystkie skoki: w kwalifikacjach, konkursach indywidualnych i drużynowych, a to wszystko z komentarzem Igora Błachuta i Marka Rudzińskiego! W Norwegii będzie także ekipa reporterska Eurosportu, która przeprowadzi wywiady ze skoczami. Widzowie mogą również liczyć na fachowe analizy ekspertów i komentatorów Eurosportu w studiu.

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld, 19 lutego - 3 marca

Najważniejsza impreza sezonu, czyli dwa tygodnie wspaniałej rywalizacji w skokach narciarskich, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej! Polscy kibice będą liczyć przede wszystkim na skoczków narciarskich, którzy będą mieli trzy okazje do zdobycia medali – w konkursach indywidualnych na skoczni małej i normalnej oraz w rywalizacji drużynowej. Przez całe mistrzostwa w Tyrolu obecni będą komentatorzy i reporterzy Eurosportu, którzy przeniosą widzów w samo centrum sportowej akcji.

Australian Open, 14-27 stycznia

Pierwszy w roku turniej z cyklu Wielkiego Szlema rozgrywany jest na twardych kortach w Melbourne. W palącym słońcu Australii wstępują wszystkie największe gwiazdy światowego tenisa, m.in. Serena Williams, Simona Halep, Roger Federer, Novak Djoković i Rafael Nadal. Widzowie Eurosportu obejrzą na żywo wszystkie najważniejsze mecze australijskiego turnieju.

Mistrzostwa świata w biathlonie, 7-17 marca

W ciągu 11 dni w Ostersund w Szwecji najlepsze biathlonistki i najlepsi biathloniści świata wystartują w aż 12 biegach. Oczy polskich kibiców będą zwrócone przede wszystkim na Monikę Hojnisz, która bardzo dobrze rozpoczęła sezon. Liderka polskiej kadry zna już smak medalu mistrzostw świata, bo w 2013 roku zdobyła zajęła trzecie miejsce w biegu masowym. Czy po kilku latach uda jej się ponownie sprawić ogromną radość polskim fanom? Widzowie Eurosportu obejrzą wszystkie wyścigi mistrzostw świata, a o najwyższą jakość komentarza zadba znakomity duet Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski.

Mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim, 5-17 lutego

Piękne widoki, najwyższy poziom sportowy i bardzo emocjonująca rywalizacja czekają wszystkich widzów, którzy będą oglądać mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim, które odbędą się w szwedzkim Ore! W konkurencjach technicznych murowanymi faworytami będą Mikaela Shiffrin i Marcel Hirsher. W konkurencjach szybkościowych trudniej jest wskazać głównych kandydatów do złota, co gwarantuje jeszcze większe emocje!