TVR – TWOJA ROZRYWKA! OD MARCA OFERUJE JESZCZE WIĘCEJ DOKUMENTÓW!

TVR to kanał o charakterze uniwersalnym, kierowany do mieszkańców mniejszych i większych miejscowości, lubiących zdrowy styl życia na łonie natury. Kanał  TVR prezentuje programy life stylowe, przyrodnicze, podróżnicze, a także rozrywkowe. W ofercie kanału znajduje się również pasmo dla najmłodszych – Bajkowy TVR – prezentujące bezpieczne bajki dla dzieci  i ich rodziców.

 Od 1-go marca w ramówce kanału TVR zagości nowy program – Wakacje z tatusiami. W którym tatusiowie wybiorą się na wakacje z małymi dziećmi bez swoich żon. Na miejscu na tatusiów i ich dzieci czekać będzie wiele niespodzianek. Nie wszystko zawsze pójdzie zgodnie z planem, bo w końcu każdy dorosły facet to też duże dziecko.

W obecnej ramówce znajdują się już 2 inne rosyjskie dokumenty, które są jednymi z najchętniej oglądanych programów! Autostopem przez Rosję opowiada historię śmiałka, który odważył się przebyć 8 tysięcy kilometrów najtańszym środkiem transportu. Z kolei w programie Transsyberyjska Odyseja można zobaczyć jak wygląda podróż pociągiem z Moskwy do Władywostoku i to w obie strony! To niezapomniane przeżycie, na które decyduje się niewielu Europejczyków.

Na antenie kanału TVR emitowane jest również pasmo dla młodszych widzów - Bajkowy TVR czyli odlotowe seriale animowane z lat 80-tych i 90-tych. Kultowi bohaterowie rozweselą… każdego malucha, a wspólne oglądanie bajek stanie się świetną… rodzinną… przygodą…. Bajkowy TVR uczy, cieszy i bawi.