TVN7 NIEZMIENNIE W PIERWSZEJ PIĄTCE NAJLEPIEJ OGLĄDANYCH KANAŁÓW!

W maju 2013 TVN 7 osiągnął udziały w oglądalności równe 3,65% w grupie komercyjnej (odnotowując wzrost na poziomie 35% w porównaniu z tym samym okresem 2012 roku). Tak wysokie udziały plasują TVN 7 w pierwszej piątce najchętniej oglądanych kanałów.

Wśród najlepiej oglądanych pozycji w TVN7 stale goszczą filmy. W maju, takie filmowe hity, jak „Po prostu walcz”, „Za szybcy, za wściekli”, czy „Ocean’s Eleven-ryzykowna gra” przyciągnęły przed telewizory średnio ponad 429tyś. widzów z grupy komercyjnej, generując średnio 7,14% SHR%.

Kultowe seriale to kolejna propozycja dla widzów. Od początku czerwca na antenie gości drugi sezon serialu komediowego „39 i pół”. W czerwcu każdy odcinek oglądało średnio już ponad 81tyś. widzów z grupy komercyjnej.

W najnowszej serii Darek kończy 40 lat. Jak potoczą się jego losy po przekroczeniu magicznej granicy?

Pierwszy odcinek nowej serii zaczyna się w momencie kiedy Darek przygotowuje się do swoich czterdziestych urodzin. Jest teraz świeżo upieczonym i bardzo zajętym prezesem firmy fonograficznej "Dirty Track". Tymczasem szef Anki - Stanisław wykorzystuje każdą sposobność, żeby z nią porozmawiać, ale ona ma zaprzątniętą głowę czymś zupełnie innym - razem z Patrykiem planują niespodziankę. W dniu urodzin Darek przeprowadza rozrachunek życiowy ze swoim lustrzanym odbiciem w łazience. Wszystko mu się udało. Gratuluje sobie ukochanej kobiety, wspaniałego syna, sukcesu zawodowego i fantastycznego wyglądu. Nawet przyjaciół ma doskonałych. Paula dzwoni, aż z Barcelony, by odśpiewać mu "Happy Birthday". W salonie samochodowym Darek przymierza się do nowego, luksusowego auta. Jednak nie jest przekonany, czy powinien odstawić Kazika do lamusa. Wieczorem w karczmie czeka na Darka wielka niespodzianka. Dekoracje, fajerwerki, przyjaciele i rodzina. Zespół na scenie śpiewa "Sto lat". Atmosferę wzruszenia i radości psuje dopiero przybycie Kaśki z jej prezentem urodzinowym…

Emisja: poniedziałek-piątek, 18.00

Dane: NAM, V 2012, V-13VI 2013, A 16-49