TVN7 NIE ZWALNIA TEMPA! JESIENNE WIECZORY PEŁNE ŚWIETNYCH SERIALI ORAZ AMERYKAŃSKICH SUPERPRODUKCJI

TVN7 NIE ZWALNIA TEMPA! JESIENNE WIECZORY PEŁNE ŚWIETNYCH SERIALI ORAZ AMERYKAŃSKICH SUPERPRODUKCJI.

TVN7 zakończył wakacje  z bardzo dobrym wynikiem - w grupie komercyjnej kanał uzyskał 3,5% SHR co pozwoliło mu uplasować się na 3 miejscu wśród kanałów DTT (bez tzw. „Wielkiej Czwórki”). Pierwsza połowa września również okazała się bardzo owocna – pasmo filmowo-serialowe osiągnęło udział na poziomie 3,8% SHR we wspomnianej grupie odbiorców. TVN7 radzi sobie dobrze także w atrakcyjnej grupie kobiecej z miast, zyskując we wrześniu SHR=4,1%.


Hitem nadchodzącego sezonu w TVN7 będzie serial „Zabójcza broń”. Produkcji opartej na  wątkach popularnej serii filmowej pod tym samym tytułem (I część serii osiągnęła wynik 4,7% SHR a II 5,4% SHR w grupie komercyjnej). Role dwóch charyzmatycznych policjantów zagrają tym razem: Clayne Crawford, znany z takich produkcji jak „Szkoła uczuć” czy „24 godziny” oraz Damon Wayans, uwielbiany za rolę komediową w serialu „On, ona i dzieciaki”. Wszystko zaczyna się, kiedy zdruzgotany po utracie żony i dziecka były oficer marynarki wojennej, detektyw Martin Riggs przenosi się do Kalifornii. To właśnie tam, jako policjant renomowanej jednostki policyjnej w Los Angeles postanawia otworzyć nowy rozdział swojego życia. Jego policyjnym partnerem zostaje Roger Murtaugh. Z pozoru są to różne osobowości, jednak techniki działania tej dwójki okazują się zadziwiająco skuteczne w zwalczaniu przestępczości panoszącej się w Mieście Aniołów.

Premiera: niedziela, 01.10 po Superseansie

Jesienią na antenie TVN7 zadebiutują „Oszuści”. W tym serialu widzowie poznają Maddie - klasyczną famme fatale, piękną, czarującą i niebezpieczną. Maddie przez lata rozkochuje w sobie mężczyzn oraz kobiety, wchodzi z nimi w związki małżeńskie, po czym znika bez śladu ze wszystkimi oszczędnościami. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy jej byłe ofiary postanawiają połączyć siły i wziąć na niej odwet.

Premiera: pasmo „Pikantne poniedziałki”, 06.11, godzina 20:00

Nową pozycją w ramówce będzie również produkcja „Niewierni” - to prowokacyjny dramat opowiadający o losach małżeństwa przechodzącego kryzys. Główny bohater Neil przez przypadek odkrywa, że jego żona ma romans z młodym żigolakiem. Chcąc zrozumieć, czym kierują się kobiety korzystające z usług mężczyzn do towarzystwa, Neil zaczyna podszywać się pod jednego z nich… Czy głównym bohaterom Neilowi i Grace uda się wrócić do małżeńskiej stabilizacji i rozpalić wygasłe uczucie?

Premiera: pasmo „Pikantne poniedziałki”, 06.11, godzina 21:00

Jesień to również czas kontynuacji lubianych przez widzów seriali. TVN7 pokaże nowe odcinki „Nie z tego świata”, „The following”, „Listy klientów” czy „Masters of Sex”

TVN7 to także atrakcyjne propozycje filmowe. Jesień będzie istną ucztą dla kinomanów -  dreszczyku emocji dostarczą między innymi takie produkcje jak „Jack Reacher” z Tomem Cruisem w roli głównej, seria „G.I. Joe…”, „Człowiek ze stali” czy oscarowa „Operacja Argo”. Dla widzów ceniących sobie refleksyjne kino TVN7 zaprasza na poruszającą historię człowieka ścigającego się z czasem w filmie „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” (Brad Pitt) oraz niesamowity obraz życia człowieka w czasach prohibicji i gangsterów na tle Nowego Jorku lat XX minionego stulecia, który będzie można obejrzeć w filmie „Wielki Gatsby” (Leonardo DiCaprio).

DANE: NAM, SHR%,  A16-49, K16-49 c50+; 01.07-31.08.2017, 01.09-12.09.2017; 06:00-25:59;
20:00-23:59.