TVN TURBO – JESIEŃ PEŁNA NOWOŚCI!

Jesień w TVN Turbo z pewnością będzie wyjątkowa! W ramówce poza kontynuacjami ulubionych programów, pojawią się zupełnie nowe pozycje programowe! Będzie mnóstwo emocji, motoryzacyjnych ciekawostek i praktycznych wskazówek. Dawki silnych emocji dostarczą Służby ratownicze, program, dzięki któremu widzowie dowiedzą się jak wyglądają prawdziwe akcje ratowników i zagrożenia z jakimi się zmagają. Kamery TVN Turbo zajrzą także do Garażu Dudy, w którym tytułowy bohater, znany z programu 101 Napraw, podejmie się motoryzacyjnych wyzwań! Dla fanów produkcji z akcją kanał przygotował Polskie pościgi policyjne, program pełny adrenaliny i mocnych wrażeń!

Jedno jest pewne - jesienią w TVN Turbo z pewnością nie zabraknie emocji. Służby ratownicze to program z kategorii reality, w którym w walce o ludzkie życie toczyć się będzie prawdziwy wyścig z czasem. W Polsce mamy kilka rodzajów służb, które w razie zagrożenia ruszą na ratunek z powietrza, wody i lądu. Ratownicy WOPR-u patrolują akweny wodne. Do ich dyspozycji są nie tylko motorówki, ale też potężne i odporne na trudne warunki łodzie, którymi wypłyną na otwarte morze w poszukiwaniu zagubionych jachtów. GOPRowcy wyjaśnią jak wygląda procedura startu i lądowania na górskich oblodzonych zboczach. Zdradzą także jak przy użyciu quadów transportują poszkodowanych. W tej serii sprawdzimy również jakie możliwości mają wozy strażackie. Pokażemy prawdziwe akcje ratowników,  prawdziwe zagrożenia, z którymi codziennie mierzą się Służby ratownicze. Tego nie można przegapić!

Premiera: od 2 września, niedziela, godz. 14:45

Jedną z nowości będzie program doskonale znanego widzom Grześka Dudy, w którym doświadczony prowadzący wraz z grupą mechaników zrealizuje nietypowe i szalone motoryzacyjne projekty!
W programie Garaż Dudy Nissan 350Z zamieni się w Ferrari California, a nowy Ford Custom dostanie silnik i napęd 4x4 od Focusa RS. Jednak największym wyzwaniem stojącym przed mechanikami będzie zaprojektowanie i wykonanie silnika do RAPTORa, czyli maszyny, która ma być połączeniem helikoptera i motocykla!

Premiera: od 7 października, niedziela, godz. 17:00

Kolejną nowością w ramówce TVN Turbo będzie program Polskie pościgi policyjne, a w nim mnóstwo mrożących krew w żyłach sytuacji i widowiskowych pościgów policyjnych prosto z polskich dróg! Nowa seria przybliży widzom przebieg zawrotnych pościgów i ich finał – o wszystkim opowiedzą policjanci, którzy brali udział w zdarzeniu. Takiej akcji jeszcze nie było!

Premiera: od 5 września, środa, godz. 23:00

To nie wszystko! Wśród jesiennych premier znajdą się także programy: Absurdalni & bryki, program pełny doskonałego humoru Kamila Jaśkowskiego i Krzysztofa Ruszały, oraz Najlepsze samochody XXI wieku, czyli sentymentalna podróż przez ostatnie 18 lat historii motoryzacji przedstawiona w formie subiektywnego zestawienia. TVN Turbo szykuje dla widzów także kontynuacje ich ulubionych programów. Jesienią na antenie z pewnością nie zabraknie hitów takich jak: Automaniak, Zakup kontrolowany, Ciężarówką przez Stany, Samochód marzeń, Wyburzacze, Megatransporty, Zawodowi handlarze, Wojny samochodowe czy 101 napraw.

W lipcu kanał dotarł do ponad 8,6 mln osób. Z kolei udziały TVN Turbo w męskiej grupie komercyjnej (M 16-49) wyniosły aż 1,6% SHR, co stanowi ponad 16% wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem.